Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belsőleg tökéletes, külsőleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belsőleg tökéletes, külsőleg nem tetszik. Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Röviden a történet: van egy pasi, akivel ismerkedünk már egy ideje. Soha nem voltam még senki mellett ilyen nyugodt és kiegyensúlyozott. De külsőleg egyáltalán nem az esetem, és emiatt rossz érzés menni valahová vele, bemutatni a barátnőimnek...stb. Én szeretném ezt legyőzni magamban, de nem tudom, hogyan...
2011. dec. 4. 12:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Te is tipikusan az a lány vagy, akinek tökmindegy, milyenek a belső értékek, ha külsőleg jól néz ki a srác, akkor minden gond meg van oldva... Szánalmas.
2011. dec. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
fordítsd ki.
2011. dec. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd ott, mert lányként soha nem fogsz tudni beleszeretni olyanba, aki külsőre nem tetszik!
2011. dec. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

2.: LOL! :D

Kérdező: miért, igénytelen, vagy mi? Ha az, akkor azt mondd meg neki, azon tud változtatni. Még az is lehet, hogy örülne neki, ha valaki felvilágosítaná...

Ki nem szarja le, ha a barátnőidnek esetleg nem tetszik?

Ahogy már mondtam párszor: egy FÉRFINAK elég, ha csak egy fokkal szebb az ördögnél ;)

2011. dec. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Első..+1.
2011. dec. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem igénytelen egyáltalán, sőt...meg testalkatilag is tökéletes...csak az arca nem tetszik...

Aki meg írja h szánalmas vagyok, lehet. De szeretnék ezen változtatni, mert nekem is nagyon rossz, mert szeretem őt, csak sajnos elfogadni nagyon nehezen tudom...

2011. dec. 4. 13:14
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire nem tetszik akkor kár erőltetni, neki sem teszel vele jót...
2011. dec. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem szereted. Ha szeretnéd, tetszene külsőre is.
2011. dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
mi baj az arrcaval? pattanasok? azt kinovi.. elmulnak. vagy mas? haj?
2011. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%

Én azt mondom ne keveredj vele párkapcsolatba.Egy ideig az érzelmeid által megszépül a külseje és jobban elfogadod,de teljesen kiegyensúlyozottan sose fogsz vele tudni utcán menni.Vagy csak egy ideig.Mikor valami történik a kapcsolatban,akkor elveszted a vonzalmat teljesen és rájössz,hogy valójában miért nem akartál vele összejönni....


(tapasztalat!!!!)

2011. dec. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!