Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS mit csináljak?

SOS mit csináljak?

Figyelt kérdés
A macskám itt bontja a karácsonyfát, pedig már hullik a tűlevél, próbálja leszedni a díszeket. Elég instabil, fel is döntheti. Hiába zavarom el, ha lefekszem aludni, ugyanez lesz. Nem zárhatom ki, itt az alom és ha elviszem, összepiszkíthatja a lakást.
2011. dec. 31. 02:14
 1/10 anonim ***** válasza:
kötözd meg
2011. dec. 31. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

a,gyújtsd fel a karácsonyfát

b,gyújtsd fel a macskád

c,szilvásbuktát mert azt szeretem

2011. dec. 31. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

na jó most komolyan

itt le van írva mi a teendő ilyen helyzetben:

[link]

2011. dec. 31. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kösd ki a karácsonyfát + ha elkezd vele játszani, dobálj neki játékot. Akkor arra fog ráugrani nem a fára. Amúgy kitartás, lassan lebonthatod a fát.
2011. dec. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hagy játsszon : )
2011. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ezek a válaszok xD

Nyugalom ilyenkor a cicust nem szabad bántani ezt látja jónak.A cicát vidd egy szobácskába ahol nem tud kijönni de mégis békés hely legyen hiszen nem csinált rosszat.ha a karácsonyfát elvittétek a cica újra mehet.

VAGY

vannak már karácsonyfa cica kaparófák rendes kaparófa csak fenyőfa alaku.Raksz rá kis nem törékeny díszeket és azt játsza.Vagy kösd le vmivel

2011. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, hogy amikor elkezdi lebontani a fát, akkor játtsz vele, és amikor elmész aludni, vagy már nem tudsz rá figyelni, akkor vidd be a szobádba, az alomtálcájával és az ennivalójával együtt, és zárd be. Rakj be neki egy kis kaparófát, és pár játékot. Amúgy a karácsonyfa alakú nem törékeny díszekkel felaggatott kaparófa nagyon jó ötlet.
2011. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaj de jókat kacagtam a válaszokon:))) Ami a kérdést illeti, nem igen tudom a választ, de!! Én a helyedben fognám a fényképezőt ha van, és csinálnék róla jó pár 100 képet, amint szórakozik a kis drága a fenyőfával:)) El sem hiszed pár hónap után ha visszanézed a képeket, a szád a füledig fog érni a széles mosolytól:))) A fát úgyis szétszeded nemsokára, de az emlék, a fotók megmaradnak:)) Tudom, én is ezt tettem, jókat kacagok a képeken:))) üdv. és BUÉK
2011. dec. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok a linken az én cicám nyüzsög a fán:))

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__2490506-a-ma..

2011. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy foxit.
2012. jan. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!