Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen ennit lehet adni egy 4...

Póra Fanni kérdése:

Milyen ennit lehet adni egy 4 hónapos kiscicának és naponta hányszor?

Figyelt kérdés
Ma fog hozzám kerülni a csöppség és foggalmam sincs arról h mi lenne neki a jó, vagyis a legjobb.
2012. jan. 2. 11:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!:))
2012. jan. 3. 13:10
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kár ezen vitázni! Ez nem csak a szeretet kérdése, hanem a pénztárcánké is! Mivel az én cicám alutasakosat is kap és tápot is, és ráadásul benti cica, tehát almot is venni kell, így váltogatom, ami nem is tesz rosszat, ha változatosan kap! Szokott kapni whiskast, kitekatot, darlingot, friskiest, royal canint, purina one-t, purina cat chowt, felixet, shebat, de néha úgy alakul, hogy csak fressnapf-dm-rossmann-auchan saját márkájút kap, amit ugyanúgy behabzsol, természetesen amikor főzök (elég sűrűn) szín húst, májat, szívet és tyúkhúslevest is kap, amit éppen imád! Az alomban természetesen nem a legócskábbat veszem, hanem megvárom az akciókat és még a bioluxot is így megkapom 500 Ft-ért 10 kg-t, ami jó fajta!
2012. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

1750-rt konkrétan színhúst is vehetnél neki... -,- Minden nap akár csirkemellet is, kicsit megfőzve, ízesítve, ilyesmi.


Az én macskám száraz kaját kap, imádja a tejet, meg az egeret. Rántott hús, sült hús, konzerv (drága, olcsó, darling, royal canin) szinte alig érdekli. Az aszpikos kajákat még csak csak, de a rántott húst meg sem kóstolja. :D Minden nap fog vagy 5-6 egeret, sokszor hoz belőle nekem is (persze csak a barnákat, meg a földi kutyákat, mert azokat nem szereti :D ). Sokat alszik a lakásban, a pihenőhelye pedig egy nagy véka, tele szénával a kazán mellett, jó meleg száraz, védett helyen. :D Kint lakunk, macska mércével nézve távol a várostól (van egy folyó is a ház, meg a város között). Azt hiszem ez a macska Kánaán. :)

2012. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát Budapesten 1750-ért nem sok csirkemellet kapsz... Plusz magamnak sincs időm főzni ám.

De tényleg kár ezen vitázni. Te egész másra tartod a macskát, mint én, egész másképp is gondolkodsz, ennyi. A te macskád is tuti boldog, az enyém is. Szívesen költök erre és megtehetem.

2012. jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!!! :)
2012. jan. 5. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!