Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskát válasszak?

Oláh Gergő kérdése:

Milyen macskát válasszak?

Figyelt kérdés

Szeretnék ragdolt csak tudom hogy drága de ha találtok 20 ezer vagy az alatti nőstényt szívesen megnézném. Szeretnék hosszú szőrűt. ( ha nem találtok ragdolt)

(Ha csak azzal jöttök hagy ennyiért nincs ragdol, meg hogy mit gondoltam inkább ne írjatok)

Ja és lakásban tartanám a macskát.


2012. jan. 8. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
És miért mással akarod kerestetni a leendő macskádat?
2012. jan. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már sokat kerestem de nem találtam. (Kölyköket kerestem)
2012. jan. 8. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet nem fajtatiszta, de szerintem apród.hu, teszvesz, vatera. Rengeteg macska van, akiket ki fognak dobni, ha nem tudják eladni. Esetleg menhely. Nagyon soknak van szüksége segítségre. És vannak szép, hosszú szőrű, "márkás" macskák is.

Szerintem ne költs rá először. Inkább nézz körbe a "használtak" között.

2012. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A ragdoll kifejezetten drága fajta azt nem fogsz találni ennyiért de pl a legolcsóbb hosszú szőrű az a perzsa, és abból is van hosszabb orrú, és akár ingyen is szerezhetsz, ha találok linkelek.
2012. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz hasznos tanácsok utána nézek a hosszabb orrúra.
2012. jan. 10. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!