Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány cicát hozzunk?

Hány cicát hozzunk?

Figyelt kérdés
Tavasszal valószínűleg hozunk cicát. Egy testvérpárt hozzunk? Gyakran 3-ig iskolába vagyok. Drága kiscicánk egyedül volt, sajnos elütötték, mert volt, hogy unalmában kijárkált az utcára, pedig sokat foglalkoztunk vele... :( Ha kettő cicát hoznánk, azok nem unatkoznának annyira?
2012. jan. 8. 12:11
 1/9 anonim válasza:
0%
5
2012. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
akármennyi macskát hozol mindig ki fognak járni az utcára, és nem unalomból hanem csak azért mert a macska természeténél fogva szabad és felfedező
2012. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kettőt hozzál!! ez aranyszabály. Mindig kettő kell, mert akkor nem unatkoznak és nem csatangolnak el. Nekem nagy udvarom van, most sajnos egy cicával, mert elpusztult a párja. Sose mentek még el messze, maximum a szomszédba. Most hogy meghalt a párja, sokkal nyugtalanabb, többször megy el a szomszéd cicához játszani. Mindig kettőt kell hozni, mert társas állatok
2012. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3 cicánk van de mégis unatkoznak kijárnak az utcára stb.. és nincsnek is mindig együtt. 6 hónaposak. Szóval annyit hozz aminnyel el is bírsz....
2012. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja ez mamáméknal van így.

Nekünk 1 benti macskánk van este van csak kint. Soha nem mnet még el! Soha!

2012. jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 5 macskám van, de általában az utcán, a bokrunk előtt napoznak; pihennek és játszanak. Volt már olyan cicánk amelyiket elütötték, de így is kijárnak.

Volt -régen; egyszerre- 22 macskánk is, de azok is kijártak együtt, bármit is csináltunk. Akérmennyi lesz, szerintem úgy is kijárnak.

Am. kertes házban; egy kicsi faluban élünk...:D

2012. jan. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mondjuk őket?:

[link]

2012. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Két macskát hozzatok, de ivartalanítva legyenek, mert akkor kicsit lustibbak lesznek. Tapasztalat :)
2012. jan. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szalai Livia válasza:
Nekünk 3 macskánk van. Az egyik 10 áves a másik kettőt hoztuk, testvérpár. Jobb ha van egy öregebb macska és úgy lehet fiatal macska is, mert ha az öreg macskának nincs kölyke az uj kiscicákat nézi a kölykének gondoskodni fog az idősebb a fiatalabbrol es nemhagyja, hogy le menjen az utcára (tapasytalatbol mondom).
2012. jan. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!