Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A féreg írtót hogy adjam be neki?

A féreg írtót hogy adjam be neki?

Figyelt kérdés

A macskámnak be kellene adnom a féreg írtó tablettát,de nem nyeli le,pedig megpróbálom letolni a torkán.Volt aki azt mondta,tegyem parizer közzé,csak hogy mikor össze harapja és elkezdi rágni,megérzi az ízét,és már köpi is kifele.

Mit tegyek??hogy tudom át verni szegényt??


2012. jan. 10. 12:31
1 2
 1/15 Falun ***** válasza:

törd porrá a tablettát és egy kanál konzerves kajába keverd bele


nekünk bevált

2012. jan. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb és legjobb megoldás csinálj májkrémből akkora golyókat, amit szívese bevesz a cicád, majd nyomd bele a közepébe a tablettát...:)- Figyeld meg még repetát is kér...
2012. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam aztán nincs kecmec:) Cica megfog, bal hónalj alá, leszorít, bal kézzel száját kinyitom, jobb kézzel tabletta bedug a torkára, mire észreveszi mi van, a tablettát már le is nyelte:))) Aztán csak néznek rám azokkal a gülü ,kis szemeikkel,hogy ez most mi volt? Én meg nem győzök bocsánatot kérni tőlük, hogy drágáim ezt a te érdeketekben csináltam:)
2012. jan. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Pedig így a leggyorsabb és így tuti lemegy. Próbáld úgy ahogy az utolsó írta. Mi is így adjuk neki, bár én egyedül nem tudom megcsinálni. Nálunk ez kétemberes munka. Én lefogom, a párom ledugja a torkán.
2012. jan. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát én bal kézzel megfogom hátul a nyakán a bőrt,ahogy az anyacica teszi,így kicsit eleve ki lesz nyitva a szája.Jobb kéz mutató és hüvelykujj közé a tabletta,kisujjammal még kicsit nyitok a száján,ami úgy marad,így van időm,hogy a torkába nyomja.Nem kell mélyen,mert ha elengeded,már nyeli is le.
2012. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12.56-os vagyok. Jót nevettem a hozzászólásodon:) Ha hiszed ha nem, amikor először kellett magamnak beadni a tablettát /4 cicám van/ a legidősebb cica Bandííí most 7 éves, hát mit ne mondjak! Mikor a hónaljam alá kaptam, bizony fújtatott, sziszegett, vicsorgott. Én meg látva a tűhegyes fogait, kicsit inamba szállt a bátorságom:) No mondom, vagy most, vagy soha, de beadom a bogyót ha addig élek is. Az állkapcsa közé benyomtam az ujjaim, így nem tudta a száját összezárni amíg a jobb kezemmel benyomtam a tablettát. De ezt jó mélyen egészen a torkára. Onnét aztán már simán lenyelte, nem volt más választása. Én meg hálát adtam a magasságosnak, hogy az ujjaim megmaradtak:) De azóta simán megcsinálom, felőlem már fújtathatnak, vicsorgathatják a fogaikat. Különben először én is parízer közé raktam, csak mikor észrevettem, hogy a parízert megeszik, a tabletta meg a földön hentereg, akkor folyamodtam a drasztikus megoldáshoz:))) De azért haverok vagyunk, sőt imádom a kis huncutokat és ők is engem:)))
2012. jan. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2012. jan. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mikor a szájában van, fogd össze a pofáját és simítsd meg a torkát, nyelni fog és lemegy.
2012. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2012. jan. 11. 08:11
 10/15 anonim ***** válasza:
nem kell mindenféle kínzó módszerrel letuszkolni a torkán, azt csak az állatorvos csinálja jól.porrá törni konzerv kajába keverni és kész.
2012. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!