Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan jöhetnék rá, hogy...

Hogyan jöhetnék rá, hogy honnan került hozzánk a maine coon macskám?

Figyelt kérdés

Egy kicsi faluban lakom. Szeptember végén egy napon hazajöttem a munkából és - bár így is van 3 gyönyörű macskám - találtam a teraszon egy kb. 8-9 hetes, gyönyörű, félhosszú szőrű macskakölyköt.


Olyan, mintha a szél hozta volna. Ahogy kezdett növekedni, különleges jegyek lettek rajta egyre láthatóbbak. Elkezdtem kutatni a macska után: a macskás könyvemben egy rajzolt maine coon van, de az nem hasonlít az enyémre. Aztán az interneten véletlenül megláttam a maine coon fajtát, és eben guba így néz ki az én macskám. Nagytestű, ugyanúgy foltos, hegyesedő fülű.


A faluban senkinek nincs ilyen, mindenkit kérdezgettem, hogy van-e ilyenje, de nem. Viszonylag messze lakunk a forgalmas főúttól, így nem gondolnám, hogy valaki kirakta, hiszen egy 7-8 hetes macska a kóbor kutyás övezetben nem hiszem, hogy ide talált volna.


2012. jan. 11. 09:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy egy jól sikerült félperzsa keverék :)

Esetleg nézess állatorvosnál chipet! Ha tenyésztőtől van, kell benne lennie. Mutatsz róla képet?

2012. jan. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!