Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van, hogy gazdiként elveszted...

Van, hogy gazdiként elveszted a türelmed és legszívesebben kivágnád őket?

Figyelt kérdés

... mint macskát kakilni... :)

- mert csakazértis felmennek a pultra, holott tudják, hogy nem szabad (ha észreveszem, mindkettő rohan ki a nappaliból) Tudom, hogy nem direkt idegesítenek, de amikor a többéves is elkezdi újra csinálni, felmegy az agyvizem.

- egyik macska ba*ik odajönni hozzám, csak mikor 2-3 napig kinn van, utána egyből nagy a szerelem, és amint megkapja a kaját, le se sz*r és már a közelembe se jön

- a másik azért idejön, viszont akaratos, makacs dög, nem hagyja magát kézben tartani (kiállítási várományos fajtatiszta, tűrnie kellene)

- vagy csak én vagyok néha türelmetlen velük?

Néha belegondolok, hogy kutyát kellett volna venni, az legalább hűséges és mindig itt van velem, nem csak a drága prémiumkaját zabálja fel és utána megy szarni a fejemre. Más gazdiknál is vannak efféle holtpontok?


2012. jan. 11. 14:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ebben egyébként van valami: a gyerek is azért "rosszalkodik", hogy felkeltse a szülő figyelmét. Sokat foglalkozom a macskákkal, kiváltképp a kisebbel, ő mégis beleviszi a "rosszba" a nagyobbat, immáron együtt huncutkodnak a pulton (amint említettem fentebb, a nagyobbal eddig semmi gond nem volt ilyen téren sem). Nem lehet ezzel eleget játszani. :D Van nekik mindenféle szruk, az egyik szoba nálunk egy komplett macskaszoba tele játékokkal, plafonig érő macskabútorral, összevissza lógó gombócokkal mindenfelé. Igaz, általában egymást püfölik, ha a házi itthon van. Más kérdés, hogy ha a kicsi egyedül van, akkor sokkal normálisabb velem is.
2012. jan. 12. 14:21
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
valamelyik éjjel sikerült miattuk kb 2 órát aludnom. ketten vannak, nem tudtak aludni, és fel-alá rohangáltak, de valami őrületes sebességgel felváltva kergették egymást. külön zárni nem tudom őket. hiába csináltam bármit is, egyszerűen nem tudtak lenyugodni, na akkor mondtam a páromnak, hogy kész vége, kirakom valamelyiket. de persze sose tudnám megtenni :)
2012. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
az enyém nagyon el van kényeztetve, minden szabad pillanatomban puszilgatom, karomban tartom viszem ide-oda de folyton dorombol a kezemben is és nyugis kis dög :) persze a halálba idegesít amikor a 100 kilós kanapé mögül kihúzza a netet/tv-t, vagy amikor lelöki az ájfónt az asztalról hogy utána a földön paskolgassa tovább, vagy mikor szétszedi és széthordja az ÖSSZES fültisztítópálcikát ááárggghh >.< olyankor elverem, de fájó szívvel mert még ígyis imádom és 5perc múlva ígyis szétpuszilgatom :D de ő meg is érdemli mert hálás cica, mindenhová követ, még a wcre is -.- egyszerűen kinyitja a behajtott ajtót istenem :D szóval annyira nincsen nevelve hogy jófej legyen, szerintem ez természet kérdése.
2012. jan. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!