Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Helyhez szoktató spray cicáknak?

Helyhez szoktató spray cicáknak?

Figyelt kérdés
Azt javasolta egyik ismerősöm, hogy ezt a sprayt használjam a cicámnak, aki nem hajlandó az alomba kakilni. Próbálta már valaki? Használhat egyáltalán?
2012. jan. 11. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom a macska menta spray-re gondolt. Azt kaparófára szokták fújni, az alomba semmit nem érdemes belepermetezni, mert csak becsomósodik tőle, és rákerül a cicád bundájára, amit onnan le is nyal. Javaslom hogy maradj a régi módszernél, és ha látod hogy a macs kapar, akkor ragadd meg, és tedd rá az alomra! Az én cicámat is így szoktattuk.
2012. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos én már végső elkeseredésemben tényleg nem tudok mire gondolni, próbáltam már az általad javasolt módszert, kipróbáltunk már több fajta almos tálat, almot, kipróbáltam, hogy beletettem a kakiját, hátha... De semmi nem használ neki, ezért próbálok valamilyen alternatív megoldást keresni! Hozzáteszem, a pisi belekerül, de a kaki nem.
2012. jan. 12. 20:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak cicák, akik igen finnyásak. Az enyém sem pisil és kakil egy helyre. Vegyetek még egy alomtálat, vagy cicaWC még jobb lenne. Olyan almot tegyél bele, ami hangos, ha kaparja... az tetszik nekik általában. Ha épp arra lődörög, nyúlj be a WC ajtón, kapard az almot, erre fölfigyel, valószínűleg be is kémlel. Talán nem esik le neki egyből, próbálkozni kell.

Az enyém nézte, nézte, ahogy kaparom az almot, és egyszercsak leesett neki a tantusz, hirtelen beugrott, gyorsan ásott egy gödröt, és nagy elégedetten belepisilt. :-)

Amióta kijárós lett, bent csak pisil, a kakkantást kint végzi, titkos helyen. Talán a szomszédok sejtik, merre, én nem. :-D

2012. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!