Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez a spray jó arra, hogy a...

Ez a spray jó arra, hogy a macskámat távoltartsa a kanapé kaparásától és a konyhaszekrényra felugrálásról?

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 27. 10:42
 1/6 anonim válasza:
A használati útmutató szerint olyan helyre használható a spray, amelyeket a macskák jelenlététől meg kívánunk óvni. Remélhetőlen attól nem fog felugrani a konyhaszekrényre, de a benti kaparás kivédésére inkább szerezzél be "kaparófát", vagy ha teheted engedd ki a szabadba a macskád.
2010. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ. szabadba biztos, hogy nem megy. a kaparófától azért tartok, mert semmi sem garantálja, hogy ha azt elkezdi kaparni, akkor mást nem fog.
2010. febr. 27. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:

A kaparófától ne tarts, mert nem attól szokik rá a kaparásra, hanem azon vezeti le. Minden cica kapar, ha van kaparófája ha nincs.


Az enyém nagyon kaparta az ágy sarkát, a kaparófát meg csak akkor ha odaraktam. Tulajdonképpen láttam rajta hogy tudja mit kell csinálni de valami nem stimmelt. Aztán rájöttem: rossz helyen volt a kaparófa. Átraktam az ágy sarkához, így már 90%-ban a kaparófát kaparja. Szerintem azért szeret ott kaparni, mert általában az ágy sarkánál alszik, ezzel jelöli meg hogy az az ő helye. Most mondjuk a fotelben pihen, mert mindig ott szeret lenni ahol én :)

2010. febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

na, akkor mostmár minden stimmel (nem gondoltam, hogy a kaparófa hatására leszokik, hanem attól tartottam, hogy nem szokik át rá). nálam is a kanapé azon részét kaparja kívülről, ahol aludni szokott.mondjuk más részeit is kaparja, de ezt az oldalt a legjobban.

akkor kitalálok neki egy kaparófát, köszi!!

2010. febr. 27. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél neki kaparófát. Először a miénk sem használta, csak nagyon ritkán vagy ha odatettük. De most már szinte mindig azt kaparja és nagyon ritka, ha a bútorokon csinálja. Próbáld meg olyan helyre tenni a kaparófát, ahol szeret lenni.
2010. febr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szart sem ér. A kaparófa annál többet.
2010. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!