Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kandúromat ivartalanítottuk...

Kandúromat ivartalanítottuk mégis csajozna?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel ivartalanítottuk de ahogy magához tért délután az volt az első, hogy kimenjen és csak este jött haza. Ma is reggel láttam utoljára. Lehet hogy éppen tüzeléskor vittem. Dehát ilyenkor is tud? Nem ment el tőle a kedve?
2012. jan. 15. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Három hét,hat hónap míg lebomlanak a hím hormonok,a felvett szokások nem törlödnek,mivel nem agymosáson volt.
2012. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dehát ha kivették már a golyóit akkor még feláll neki?
2012. jan. 15. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy el fog menni, csak nem tud kismacskát csinálni..

De nem egy agymosáson volt. Ugyan úgy benne van az ösztön, és így menni is fog továbbra is!

2012. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha már akkor vitted el,mikor benne volt a csavargásokba,akkor valószínű,hogy nem fog neki teljesen elmúlni.Mi kb 10 hónaposan vittük el,éppen,hogy elkezdte a csavargást,és utána már nem nagyon járt el.
2012. jan. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért remélem lecsillapodik majd.Már réges rég el kellett volna vinnem de mindig halogattam a dolgot mert sajnáltam őt de tényleg nem volt olyan nagy dolog. A lánycicámnál sokkal nagyobb beavatkozás volt. Őt két ellés után vittem el de azóta hűséges cica és nem "hapsizik".
2012. jan. 16. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!