Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elrontottam a felnőtt kandúrom...

Elrontottam a felnőtt kandúromat. Hogyan csinálhatnám vissza?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves felnőtt kandúrom. Világ életében nagyon nyugodt és kiegyensúlyozott volt. Mindaddig amíg el nem kezdtem játszani vele támadós játékot, hagytam, hogy megtámadja a kezemet én meg visszatámadtam. Ez annyira megtetszett neki, hogy már követeli, játékból megtámad, kezdeget. De hatalmasak a fogai és a karmai, mikor elkapja a kezem az eléggé fáj.

Mit kezdjek vele, hogy elfelejtse? Tündérien aranyos mikor játszik, de utána úgy nézek ki mint akit összekaszaboltak. Ne foglalkozzak vele mikor jönne támadni?

(olyat légyszi senki se írjon, hogy koppintsak rá vagy öntsem nyakon, mert soha még csak hangosabban sem szóltam rá és nem is akarok.)


2010. dec. 15. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, esetleg egy vastagabb kesztyű játszáshoz? De olyan, ami az alkarodat is védi. Aranyos lehet nagyon! :)
2010. dec. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is így játszik a cicám. Én olyankor megfogom a maciját a kezembe, így a támadás a macit éri :)(őt harapdálja, karmolja). Próbáltam egy vastagabb pulcsiban játszani vele, de még úgy érzetem néha a karmait, úgy, hogy nálunk a macis trükk jött be, annak a lábát nyugodtan rághatja, nekem nem fáj.:)

2010. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne koppnts ra, es ne is ontsd nyakon, csak finoman fuj ra.

Nezd, o nem tudja, hogy a te borod _sokkal_ vekonyabb mint egy macskae, igy nem is tudja, hogy az neked faj.

Ha rafujsz, akkor tudni fogja, hogy "tullott a celon" es finomabban fog harapni/karmolni. Es nem fogja zokon venni. Teljesen szabvanyos macskajelzes, hogy "ez igy mar nem buli".

2010. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, jók az ötletek. :)
2010. dec. 15. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ha a cicám bedurvul, egyszerűen mozdulatlan leszek és rá sem nézek. Egy darabig hátracsapja a fülét és sunyít, de ha tartom magam ahhoz hogy nem veszek róla tudomást, akkor abbahagyja és elkullog. Látszik rajta hogy zavarban van..
2010. dec. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!