Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskátok csinál ilyet?

A ti macskátok csinál ilyet?

Figyelt kérdés

Másfél éves kandúr macskáról van szó, aki imádja a zöldségeket. Hamarabb megeszi az uborkát (ez a kedvence), krumplit, retket, paradicsomot mint az ő ennivalóját!

Vmi gond van vele? Egyébként el is lopja a kedvencét.


2012. jan. 17. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nyersen? Mert nekem egy macskám volt aki megette a nyers káposztát, illetve még egy, aki a körtecsutkát...

Főttem ezeket a zöldségeket mindig megeszik!

2012. jan. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nyersen eszi, az uborkát ha az asztalon hagyjuk és ő benn van a házban megdézsmálja. A krumpli illatát ha megérzi szétkapja a tasakat és megeszi. Mindent nyersen. Múlt héten még a petrezselymes tasakot is szét akarta szedni csak vastag volt a tasak így nem sikerült neki
2012. jan. 17. 09:32
 3/12 anonim ***** válasza:
vitamint pótol ezzel. a kutyák pl a füvet szokták legelni, ha már szükségét érzik
2012. jan. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ő is meg szokta enni a füvet, sőt még a házban lévő virágokat is megkóstolgatja
2012. jan. 17. 09:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én cicám nem csinál ilyet, ha zöldség kell neki, eszik egy kis vízipálmát. Nem is hallottam még ilyen zöldségevő macskáról :D
2012. jan. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

az enyém is szokott...

vitamin hiánya van. had egye nyugodtan de csak mértékkel:) télen kell egy kis vitamin úgyis:)

2012. jan. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A miénk a dinnyét és a főtt kukoricát szereti. Ízlések és pofonok... :-) szóval szerintem nincs gond vele. Igazi reform macska.
2012. jan. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nem semmi gond sincs vele! Nekem több is van, egyik imádja a fött répát, fött zöldségeket, de szinte mindegyiket megeszi, akkor jöttünk rá amikor leesett egy darab a földre és megette, hozzáteszem nagyon egészséges gyönrörü a szöre nyugodtan etesd csak vele!

Mellesleg rengeteg táp tartalmaz zöldségeket nem hiába!

2012. jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 adamkak ***** válasza:
az enyém is megesszi a zellerrel meg játszik.
2012. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én ma megkóstoltattam a kandúrkámmal a nyers krumplit és megette, pedig nagyon finnyás a kis drága, amit mi eszünk, annak a maradékát nem eszi meg, még a húsit se. csak a nyers halat eszi meg, meg a finomabb tápokat.
2012. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!