Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fogadtatok már örökbe cicát a...

Fogadtatok már örökbe cicát a Herosztól?

Figyelt kérdés

Mert ezt írják a vaterán:

"Kölcsönös szimpátia esetén, cicáink örökbefogadási szerződéssel

adjuk örökbe, és családlátogatással figyelemmel kísérjük további sorsukat is."

Na most én a család látogatást annyira nem szeretném, mit gondoltok mennyire kell ezt komolyan venni?


2012. jan. 25. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy cicák mentésével foglalkozó alapítványnál vagyok önkéntes. Az örökbefogadásis zerződésünkbe mi is belefoglaltuk ezt a "családlátogatást", de nálunk ez annyiban kimerül, hogy 1szer (lehetőség szerint még az örökbefogadás előtt) megnézzük, hogy hova kerül(ne) a cica. Volt már arra példa, hogy visszahoztunk magunkhoz egy cicát, mert borzalmas körülmények között tartották. Tehát ez csak egy ilyen ellenőrzés és önmegnyugtatás, hogy tudjuk, jó helyre adunk egy kis állatot.
2012. jan. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mailerdeamon ***** válasza:

Nyugi, nem fognak a nyakadra járni, van elég dolguk nekik is. Ha néha küldesz a cicáról fotókat, amin látszik, hogy egészséges és jól táplált, boldog, azzal meg lesznek elégedve.


Erre csak azért van szükség, hogy adott esetben, ha a gazdi nem jelentkezik vagy már eleve gyanús, hogy nem lenne jó gazdi, akkor megvan a lehetőségük arra, hogy ki se adják/visszavegyék a cicát.


Amúgy köszönöm a cicák nevében is, hogy menhelyről fogadsz örökbe! :)

Nekem is két cicám volt mentett, imádtam őket. Amikor az örökbeadók látták, hogy jó életük van nálam, boldogabbak voltak, mint én. :)

2012. jan. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem, ez jól is hangzik:) Köszönöm szépen a segítséget.

Igen, van egy "unatkozó" szintén mentett kiscicám és kéne neki valaki, akivel "összeverhetik" egymást, vagy esetleg a kis csajt valaki megneveli, így mi túléljük:)

2012. jan. 25. 11:44
 4/4 anonim válasza:
Én a fehérvári Herosztól fogadtam örökbe egy cicát októberben, még nem jött senki családlátogatáson, nekem is ugyanez volt a szerződésbe írva
2012. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!