Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki fogadott örökbe: kb...

Aki fogadott örökbe: kb mennyi időt vártatok Rá? Mennyi idős gyermeket fogadtatok örökbe? Mesélnétek egy kicsit?

Figyelt kérdés
Gondolok itt mindenre, hivatalos folyamatra, lelkire, bármire, amit csak tudnátok nekem mondani. Köszönöm.
2011. dec. 31. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha hiteles tapasztalatokra vagy kíváncsi az örökbefogadással kapcsolatban, menj el a Mózeskosár Egyesület klubjába (bővebb infó: [link] Ezt a hazánkban legrégebben örökbefogadással foglalkozó, nagy tudású szakemberek alapították, mindegyikük elhivatott, jó lelkű ember, és óriási tapasztalatuk van.
2011. dec. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
404 not found:/
2011. dec. 31. 21:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Á, csak egy felkiáltójel:) Így már jó a link, köszönöm. De azért várnék tapasztalatokat is, bár el fogok böngészni a honlapon.
2011. dec. 31. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Off: Engem fogadtak örökbe, nevelőszüleim vannak, de még mindig tartom velük a kapcsolatot heti 3x. 8évesen kerültem hozzájuk,nem voltam árvaházba. Falun lakunk és a tvben "hirdettek" apu odakapcsolt és isteni jelnek vett, így magukhoz fogadtak. Sajnos nem tudom ennek a folyamatát. Amíg nem került hozzájuk voltam 3 családnál,de szerintem azért nem raktak intézetbe,mert már folyt a papírmunka és az is +papír hogy addig ott legyek. Akiknél voltam családoknál 1-2heteket azokat ismertem (tanárnőm, bnőm anyukája, szintén bnőm nagyszülei). Mára már 22éves vagyok és van egy szép házunk (anyu által örököltem) velem van a párom és van egy 5hónapos kisfiunk:)
2012. jan. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!