Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan dolgoztátok fel a...

Hogyan dolgoztátok fel a hibáitokat? Hogyan fogadtátok el önmagatokat?

Figyelt kérdés
Olyan hibákra gondolok, amikről úgy éreztétek, örökre megbántátok, hogy úgy viselkedtetek, ahogy. Hogy tudtátok ezeket feldolgozni, elfogadni?
2012. jan. 5. 12:17
 1/7 bánomisén ***** válasza:
Úgy, hogy az ember tudomásul veszi, hogy a múlton nem lehet változtatni, ergo fölösleges rajta keseregni, ellenben a jövőben viselkedhet másképpen.
2012. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akad jócskán a múltamban olyan dolog, amit szívesen letagadnék, vagy legszívesebben meg sem történté nyilvánítanék, dehát ez ugye sajnos nem lehetséges.

Egyszerűen megpróbálom elkönyvelni úgy, hogy ember vagyok én is, mindenki hibázik... Próbálok tanulni ezekből az esetekből és legközelebb nem beleesni ugyanebbe...

2012. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tenni nem tudok az ellen, ami megtörtént, és ahelyett, hogy ezen rágódnék, inkább élvezem az életet, és örülök annak, hogyha én nem is, vannak, akik a hibáimmal együtt elfogadnak.

Bár így, vizsgaidőszakban elég sok mindenre alkalmazom a lexarom tablettát :P

2012. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan ember aki ne hibázna. A legnagyobb hibát az követi el, aki öntelt és azt hiszi magáról, mindent jól csinál. A hibákon nem szabad keseregni, tanulni kell belőle. Én egy rövid ideig keseregtem rajta, aztán a jelenre koncentráltam. Ha még néha eszembe jut, azonnal szép dolgokra gondolok és a sikereimre.
2012. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy ideig gyakran eszembe jutottak és mérgelődtem miattuk aztán egyre kevesebbszer és egyre kevesebb mérgelődéssel, aztán elég idő után már csak néha nagy ritkán és akkor sem mérgelődök.


Semmi különleges technika.

2012. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, és sehogy. Szomorú. Nekem nem megy. Főleg az utóbbi.
2012. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Èn se tudok megbaratkozni a hibaimmal, es önmagammal. tisztaban vagyok a gyengeimmel, pl turelmetlenseg, hirtelen harag, nem gondolom at amit kimondok... de hiaba akarok nem nagyon megy a szebben viselkedes.. es sokakakt megbantok es utana rettentö szomoru vagyok. mert egy bocsanatkeres sem midnig segit, mert attol meg h kimondom, nem gyogyul be a seb amit okoztam a bunkosagommal.
2012. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!