Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik alábbi tápot választaná...

Melyik alábbi tápot választanátok az összetevők alapján?

Figyelt kérdés

1. Dehidratált baromfihús, rizs, állati zsírok, kukorica, növényi fehérjekivonat, növényi rostok, kukoricaglutén, élesztő, hidrolizált állati fehérje, növényi olajok (szója, borágó), cukorrépapép, halolaj, ásványi anyagok, tojáspor, nátrium-foszfát, DL-metionin, taurin, L-cisztin, körömvirág kivonat (lutainben gazdag)


2. Friss fehérhal, hántolatlan rizs, fehérhalliszt, lazac olaj, lucerna, lenmag, almatörköly, szőlőmag kivonat, zöldtea kivonat, Vitamin A 18.000 UI, Vitamin D3 1.500 UI, Vitamin E 125 UI, Vitamin C 48 mg/kg.

Beltartalom: Nedvesség 8 %, nyers fehérjék 32%, nyers zsír 19% nyershamu 8%, nyers rost 1,2%, kálcium 2,76% , foszfor 1,67 % , Ca/p 1,7/1, Omega 3 1,51%, Omega 6 12%, Omega 3/6 1/7,9, magnézium 0,09%, taurin 0,25%.


3. Csirkeliszt (>40%), csirkemáj (>15%), rizs, halliszt, csirkezsír, kukoricadara, szárított cukorrépapép, szárított egész tojás, kálium-klorid, szárított sörélesztő, DL-methionin

Beltartalom: fehérje 36%, olaj és zsír 23,5 %, hamu 6,5%, rost 1,5%, nedvesség 8%.


2012. jan. 29. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán a harmadikat.Egyébként mi a neve ezeknek a tápoknak?
2012. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Direkt nem írtam márkákat, hogy ne befolyásolják a véleményeket.
2012. jan. 30. 20:48
 3/3 Rotis_lány ***** válasza:

Az én cicáim a royal-t szeretik a legjobban, de az összetétele nem túl baráti. Az almo nature nem kellett nekik. A harmadik az mi? :) Összetétel alapján én is ezt választanám.


Nálunk még bejött a Trainer táp is.

2012. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!