Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskahálót ablakra. SOS, hol...

Lizi 40 kérdése:

Macskahálót ablakra. SOS, hol tudnám beszerezni (nem internetes vásárlásra gondolok)?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fressnapfban vagy Alphazoo-ban szokott lenni több méretben.
2012. febr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valóban lehet venni állatkereskedésekben de elég borsos áron. Jobban jársz ha veszel hálót és felszereled az ablakra.
2012. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fressnapfban kb. dupla áron volt, mint amit neten vettem. Esetleg állatkereskedésben kérdezz rá, hátha meghozatják. Tudom, nem tartozik a tárgyhoz, de miért nem akarsz neten venni?
2012. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Mailerdeamon ***** válasza:
Ha ennyire sos és nem akarsz a rendelésre várni és nincs a helyi állatkereskedésben sem, megcsinálhatjátok szunyoghálóból is, az könnyebben beszerezhető.
2012. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak, rossz tapasztalataim vannak a netten vásárlásról. Ha öntapadós szúnyoghálót teszek fel arra az ablakra ahol szellőztetni szoktam az nagyon nem megfelelő?
2012. febr. 3. 17:56
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocs, utolsó előttinek a komment!
2012. febr. 3. 17:57
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudja a szúnyoghálót szétszedni a hatalmas kandúrkám, mert ő vágyik kifelé (8.-ra megyünk)?
2012. febr. 3. 17:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly nyáron lett macskám. 3x kellett szúnyoghálót cserélnünk mert kiszakította. És szerintem egy öntapadós háló semmit sem ér abban az esetben ha kiesne, tuti nem fogná meg, pláne ha nagy a cicád. Erről a macskahálóról még nem hallottam, de ha direkt "esés védelemre" találták ki, akkor jobban megéri beleinvesztálni mint egy mezei szúnyoghálóba.
2012. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szúnyoghálót max. úgy rakj fel, hogy keretben legyen és valamilyen módon rögzítve az ablakkerethez. Vannak erős anyagú szúnyoghálók is, amit nem tud kiszakítani. Enyémek nem kapaszkodnak fel, csak nézelődnek kifelé.Nálunk az erkélyen van macskaháló, színtelen műanyag, nem zavaró.
2012. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 3. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!