Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicák tényleg így halnak meg?

A cicák tényleg így halnak meg?

Figyelt kérdés
Megérzik, ha már nem sok van hátra, elkóborolnak és keresnek valami búvóhelyet maguknak, ahol senki nem talál rájuk, hogy ott magányosan, békében menjenek el? :(
2012. febr. 3. 13:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Az állatok félre vonulnak haláluk előtt, de előtte jelei vannak.Te azt írtad hogy virgonc volt. Lehet valami más történhetett vele?
2012. febr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Virgonc volt, de nem a jó értelemben, nagyon szokatlanul viselkedett, futkosott a lakásban meg nyávogott, meg "nem létező" dolgokat figyelt, mintha követett volna valamit a tekintetével . Aztán a bejárati ajtónál is elkezdett nyávogni, gondoltam, csak ki kell mennie, és kiengedtem. Akkor láttam utoljára.
2012. febr. 4. 13:12
 13/24 anonim ***** válasza:
Mindig kivoltam amikor eltűnt egy macskám. Bár mennyire is vigyáz rájuk az ember, ha kimegy, és úgy hal meg, mindig visszavárja. Nehezen hisszük el, de megtörténhet, sajnos.
2012. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
66%

Mailerdeamon :

" Leukóziusuk volt és húgykövük. Egyikőjük az alomtálcában, a másik az ablakban heverve hagyott itt minket. :( "

Ne haragudj, hogy megkérdezem, de a húgyköves cicát kezeltettétek? Az enyém is az, de a gyógytápok etetésével tünetmentes szerencsére. Viszont ez a betegség kezelés nélkül rendkívül fájdalmas, hogy hagyhattad hogy az alomtálcában szenvedve haljon meg?? Elnézést ha nem erről van szó, de majdnem elsírtam magam.

2012. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Jaj Istenem részvétem! Amint fel tudtad dolgozni az esetet, szerezz be egy kölyköt rögtön! Egyébként igen, rengeteg macskám volt az életemben eddig és a legtöbbjük így ment el.
2012. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2012. febr. 6. 08:39
 17/24 Póra Fanni válasza:

Szerintem ez változó.

Persze vannak ilyen esetek is.

Az tény h a cicák nagyon kis aranyos,okos állatok és bizony képesek arra is h mielőtt elmennének odamennek a gazdijukhoz vagy akin ugyérzik h szeretik és utánna mennek el vagy utánna koborolnak és mennek el.:-(

2012. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Póra Fanni válasza:

És öszinte részvétem!!!

Nagyon sajnálom!!!:((

2012. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

MA REGGEL HAZA JÖTT A CICÁNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:)))))))))))))))))))))))


NEM HISZEM EL MÉG MOST SEM. OLYAN BOLDOG VAGYOK, HOGY LEÍRHATATLAN!!!


Két hétig és két napig volt távol. Komolyan azt hittük, hogy... (le se írom). És pont ebben a nagy hóban, meg minuszokban ment el, csoda, hogy kibírta, el nem tudjuk képzelni, hogy hol kódoroghatott étlen-szomjan ebben a hidegben ennyi ideig. Már lemondtunk róla, hogy valaha viszont látjuk. ÉS MOST ITT VAN!!! :))))))))))))))))


NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A BIZTATÓ / VIGASZTALÓ SZAVAKAT!!!!!!!!!!

2012. febr. 13. 18:44
 20/24 anonim ***** válasza:
Örülök! Ha eddig nem volt ivartalanítva, itt az ideje, akkor kevésbé fog csavarogni.
2012. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!