Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicák ehetnek tejfölt?

A cicák ehetnek tejfölt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 16:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem,mert felmegy a szájukba a PH.
2011. dec. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
és az nagy baj?
2011. dec. 7. 16:46
 3/22 anonim ***** válasza:
Persze,hogy,ehetnek.Nekem 2 cicám volt,az egyik most egy hete halt meg,de én mindig adtam nekik tejfölt és semmi bajuk nem lesz tőle.
2011. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
szegény, és mért múlt ki?
2011. dec. 7. 16:48
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
Tejföl miatt xD
2011. dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Az én cicáim imádják!:)
2011. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
2011. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ehet tejfölt. Nem lesz tőle semmi baja! Szép és jó dolog a tudatos macskaetetés, a legjobb táp kiválasztása, viszont gondolj csak bele, hogy amikor nem volt macskaeledel, a cicák akkor is nagyon jól feltalálták magukat. Manapság nincs annyi rágcsáló, és a macskáknak is enni kell. A kiváló tápok mellett még nem lesz semmi baja, ha tejet is kap (ha laktóz érzékeny, akkor vízzel kell hígítani), tejtermékeket, vagy külön macskák részére lehet venni húst is (csirke háta, lába, stb.). Sőt, a tejes kenyérbe se halt még bele egyetlen macska sem. Ahogyan a házi kajába sem. Azért mondom, mert a vidéki gazdaságokban sem mindig vesznek macskaeledelt, mégis a cicák jól tápláltak, egészségesek, és jó a közérzetük is.
2011. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem minden cica gyomra bírja a tejet és a tejfölt, van amelyik hasmenést kap tőle, ettől függetlenül nekem az összes macsekom nagy élvezettel lefetyelte a tejet és a tejfölt is.
2011. dec. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Egy mokkáskanállal kapott a tápjához, nagyon nem esett tőle hanyatt, azért is kérdezem, a tejtől nem szokott baja lenni, de nem szereti, eddig azt is kétszer kapott, pár kanállal, de nem erőltetem inkább
2011. dec. 7. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!