Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A barátnőmnek tudnátok macskák...

A barátnőmnek tudnátok macskákat ajánlani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az egyik barátom szeretne egy macskát.. Már mindent megvettek! :) Én mondtam neki egy pár fajtát, mutattam neki képeken cicákat.. Nem tetszettek neki. Ilyen okosabb cica kéne.. Ezt úgy értem, hogy egerészik, meg ha kell elszalad a kutyák elől... Nincs kutyájuk, de azért jó ha tudja ezt a macska... A válaszokat előre is köszi! ;-)
2012. febr. 3. 17:53
1 2
 1/13 Mailerdeamon ***** válasza:

Az nem feltétlenül előny ha elszalad a kutyák elől, mert akkor biztos üldözőbe veszik. Ha nem szalad, nem bántják.


Millió szép árva cica keres gazdát, nézzetek körül a neten, macskamentőknél. Vannak fajtatiszták is.

2012. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tudom, oké! ;-) Köszi! <3
2012. febr. 3. 18:34
 3/13 A kérdező kommentje:
a sziámi tetszett meg neki! Jó választás?
2012. febr. 3. 18:37
 4/13 Mailerdeamon ***** válasza:
A lényeg, hogy neki tetsszen. Nem tudom a sziámi mennyire egerészős fajta vagy hogy egyáltalán ez mennyire fontos. Nézzetek meg több cicát is és amelyiknek tetszik a természete is, azt válasszátok. Kis türelemmel mentett sziámit is ki lehet fogni.
2012. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Fajtatiszta macskát nem egy jó ötlet kint tartani.
2012. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
náluk benn lesz! ;-)
2012. febr. 3. 19:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jó egerésző a teknőctarka, bár nem fajtatiszta. Nekünk volt egy, sátrazni jártunk, ott simán ellátta magát mezei egerekkel, még a lyukakból is kiszedte.
2012. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
oké köszi!
2012. febr. 4. 19:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor mért szempont, hogy elmeneküljön a kutyák elől, és egerésszen?
2012. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát, mert elég sok az egér itt. Meg a kutyák elől azért kéne elfutnia, mert ezeket a kutyákat ismerem, és ha nem szalad el a macska, szétmarcangolják! :( Már volt így! Nem találtuk a cicát, és elmentünk megkeresni. nem találtuk. Mikor anya ment dolgozni meglátta az udvarukon a halott cicát!...
2012. febr. 4. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!