Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valaki aki vágja otthon a...

Van valaki aki vágja otthon a cicája vagy kutyusa szőrét?

Figyelt kérdés

Kérdezni szeretném, hogy milyen hajvágó, hajnyíró ami nem olyan drága, de le tudja nyírni egy pár milisre a cicus szőrét.

Csak értelmes válaszokat szeretnék, mindenképp nála szükség van erre, de nem szeretnék altatni fél évente, mert ugye vissza nő, de egészségügyi okok miatt sajnos muszáj.

Itthon megkérdeztem és mivel hagyja magát nekünk így megpróbálkoznék vele.

De 10-20 ezrem nincs ilyen vágókra, ezért kérdezem, h milyennel lehetne.

Köszönöm


2012. febr. 4. 20:17
 1/2 Mailerdeamon ***** válasza:
Szerintem kérdezz meg erről egy kutyakozmetikust akár személyesen, akár egy fórumon. Ők tudják pontosan, hogy mik azok a márkák, típusok amik még jók, nem sértik az állat bőrét és megérik az árukat.
2012. febr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hááát annyi alatt nem hiszem, hogy sikerülni fog találni jót.


Én a kutyámat nyírom, 40.000ft-ért vettem nyírót, de simán megéri. A kutyám pl. csak nekem tűri el, másnak nem, még a családból sem.

2012. febr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!