Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akarok kis cicat. A rezsiböl...

Akarok kis cicat. A rezsiböl nem futja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
mar 2 eve egyutt elunk. Nala lakok. Hazi alatot nem akar, de nincs ellenere. En akarok., de ez draga. Es ha elkell vallnunk? A macsek kell hogy utazan velem haza 1000 km. 29/f
2012. febr. 6. 21:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
utolso. Nagyon is igazad van. Mindenki azt hiszi csak akkor lehet valamid ha van penzed. Es az igy a jo. Pedig nem.
2012. febr. 9. 21:46
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy azzal értesz egyet, aki ugyanazt a hülyeséget hajtogatja, mint te. Minek jössz akkor egyáltalán ide?
2012. febr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, a világon MINDEN pénzbe kerül, kivéve a lélegzés (bár lassan arra is kitalálnak vmi adót...), így igen, akkor lehet BÁRMID, ha van rá pénzed.

Ne haragudj, de mit mondjunk erre a kérdésre, hogy akarsz egy macskát, de nem futja rá? Én is akarok egy Aston Martint, de nem futja rá, most mit csináljak?

Engem sem vet ám fel a pénz, de amikor bevállaltam a macskát, legalább abban az egyben biztos voltam, hogy a havi kajaadagját tudom finanszírozni. Az eseti költségekre meg folyamatosan raktam félre. Így tudtam pl nemrég ivartalaníttatni.

2012. febr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nem is igazan a kajaval van problema. Es a cica a folyopartrol szedett homokba is piszkolhat. Problema, ha koltozni kell, vagy elutazni. Kird hagyni a cicat, amig ujra hozzam kerulhet. A gondozo draga. Ismerosom nincs. Meg ha lebetegszik. Kijevben sokkal dragabb a gyogyszer. Ivartalanitani? En ezt kinzasnak veszem. El sem tudom kepzelni, pl anyam levagatja a tököm mert ez neki igy jobb. Szörnyü
2012. febr. 10. 11:43
 15/18 A kérdező kommentje:
es mèg azt akarom mondani. Kint a szemeten is latni szèp kövér cicakat minden fèle emberi hülyeseg àltal elkövetett csonkitàs nélkûl. Aki ivartalanitani akarnà a cicalyat jobb ha kirakja szerintem. Legközelebb mijen szokasaitok lesznek? Levagjatok a labait hogy mindig a divànyon feküdjön?
2012. febr. 10. 11:51
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy arra 50 évvel levannak maradva gondolkodásügyileg, nem kell egész Ukrajnát elárasztani kismacskákkal, hogy aztán meg az utcán vérezzenek ki a kirakott patkányméreg miatt. Ne haragudj, de te normális vagy? Szerinted ez a jobb nekik, minthogy ivartalanítod, és hosszú, boldog élete lesz? Melyik bolygóról jöttél?
2012. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
utolso. Nalatok az utcai macskakat mèrgezik? Ez mar tulzas. Nalunk vagy begyûjtik a menhejre vagy hagyjak öket.
2012. febr. 10. 22:07
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Na, azt hiszem, az ukrajnai kóbor állatok "elhelyezésnek" nem ártana utána nézni.... csak az egész világsajtó volt hangos tőle, nemzetközi felháborodás, kis híján diplomáciai botrány....

A világ fejlettebb országaiban, ahol az állattartási kultúra is legalább 100 évvel a kelet-európai előtt jár, gyakorlatilag TERMÉSZETES dolog a kedvtelésből tartott állatok ivartalanítása. Az ok egyszerű: annak ez állatnak csupán pár nap kellemetlenség (ez tényleg így van, láttam, egyrészt ugye altatásban végzik, másrészt a legtöbb már másnap vígan ugrál) , a szabadon szaporodni hagyott állatok 90 %-a viszont szenved éhségtől, betegségektől, balesetek utáni ellátatlanságtól.... Eredmény: a fejlett állattartási kultúrával rendelkező országokban az állatok csaknem 100 %-a gazdával él, boldogan, szeretetben, jól tápláltan és orvosi kontroll mellett. Kelet-Európában az állatok 80 %-a kóbor, beteg, éhezik, szenved és ivartalanítás hiányában újabb és újabb szenvedő nemzedéket produkál... Na hol jobb állatnak lenni?

2012. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!