Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Túl késő volt, vagy elaltatták...

Túl késő volt, vagy elaltatták a cicát?

Figyelt kérdés
Volt egy gyönyörű cicám, amit én fogtam két éve, egy hideg téli éjszakán, nagyon szobatiszta, és okos is volt.. a lényeg, hogy mamám felnevelte, két évet volt mamámnál, és egyszer egyik napról a másikra nem evett, alig ivott, nagyon lassan mozgott, gyenge volt. Nem akarta dédi orvoshoz vinni, mert gondolta majd rendbe jön (pedig ugy lefogyott, hogy őrület, ahhoz képest milyen kis husis volt.... aztán két hétig volt ilyen beteg, elvitte nagybátyám, de mire hazahozta, meghalt... Azt mondta neki az orvos, hogy elég idős macska volt (nem tudom hány évet élnek a macskák..de két éve nagyon pici volt) , adott neki injekciót, elvileg patkányérget evett valahol.. de hogy ez most tényleg ellenszer volt, vagy csak elaltatták, nem tudom, nagybátyám igazat mond, hogy ellenszert kapott, nem tudom.. két hétig bírta volna ??
2012. febr. 7. 14:38
 1/4 Mailerdeamon ***** válasza:
47%
Annak azért elég kicsi esélye van hogy pont az orvosnál múljon ki a cica. Szerintem elaltatták, mert az orvos nem látott már esélyt a gyógyulásra. Sajnos késő bánat, nem két hét után kellett volna orvoshoz vinni ilyen komoly tünetekkel.
2012. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha patkánymérget evett (sajnos tapasztalat) kb de a kezeléstől függ 30ezer jó magyar forint!

megmérgezték irány az orvos

napi szinten menni kellet 2 nap mulva nem volt változás már úgy nézett ki hogy nincs segítség majd a 3 nap kezdett kicsitt jobban lenni

4 nap már evett is.

5 nap szinte kicserélték igaz sovány lett de ugyanúgy evett játszott bújt stb mint régen.

napi szinten kapott inekciót infuziót

megérte szerintem a ráfordított pénzt :-)


Felelős vagy azért amit megszelídítettél!

2012. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem, köszi a válaszokat
2012. febr. 8. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Patkányméreggel nem hiszem, hogy kihúzta volna a 2 hetet, biztos valami más baja is volt.

Tényleg elég drága a kezelés, és kb az esetek 60%-ban nem is eredményes, sokkal olcsóbb elaltatni.

2012. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!