Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskám állán van egy duzzanat...

Macskám állán van egy duzzanat. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
És mit tehetek vele?
2012. febr. 9. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
ÁLLATORVOS! Ő majd diagnosztizál és gyógyít!!
2012. febr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Arra most nincs pénz :( Max pár hét múlva..
2012. febr. 9. 15:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Addigra el is rákosodhat...most hívj dokit és mondd neki,hogy pár hét mulva fizetsz,addig írja fel,te ird alá,és vasalja be rajtad...mire pénzed lesz,arra a macskád lehet,hogy már csak temetheted...
2012. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg tályog lesz. El kell vinni, ki fogja tisztítani. Ha nem viszed, akkor nem tud enni, kifakad, elfertőződik és elpusztulhat. Kell ez neked? Ha nincs rá pénz, minek tartasz macskát? Etetni, internetre van pénz, orvosra 1-2 ezer Ft már nincs?
2012. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk ilyen rsz-esen, kb 0.5 évenként van, több macskán is közel egyszerre. Tályogszerű, nagy,kifakad, kb 2 hét alatt múlik orvos nélkül is. Azt olvastam vhol, gombafertőzés. (Vagy vki jól állonrúgta...)
2012. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Macskák verekedéskor is kapnak ilyet. Mi paradicsommal kifakasztottuk neki (gyorsan megérik tőle a tályog) és akkor kifakad le kell fertőtleníteni, volt hogy a macskám lábát elvágta valami, és ott begyűlt a genny, kinyomtam, és adtam neki erre kifejlesztett antibiotikumot.
2012. febr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Hogy mekkora gusztustalan állatkínzók vannak :(
2012. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen macskámnak akkor pár hónapos volt, egy gennyes duzzanat volt kifakadt semmi baja nem lett tőle, mondjuk enni kevesebbet evett, meg volt egyszer oldal is hasánál egy jóval nagyobb akkor azt hittem tényleg valami daganat, de az is ilyen gennyes izé volt és kinti cica kilyukadt neki valahol és volt egy seb helyén azt kicsit óvatosan megnyomogattam neki kitisztítottam lefertőtlenítettem és semmi baja nem lett, viszont hogyan kapott el ilyet nem tudom
2012. febr. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 juci88 válasza:

HA szerencséje van akkor kii fakad!! ha nem akkor bele is pusztulhat, 2-3000ftba nem halsz bele!! Az én cicámnak ökölnyi tályogja volt, fél fejéről levágták a bőrt mert elhalt a bőr, rengeteg genny jött ki belőle sose felejtem el mikor műtötték. 10 rugó volt de ha mihamarabb elviszed akkor lekezeli hamar és olcsóbban megúszod.

Egy állatról gondoskodni kell mint egy gyerekről!!Pénz kell hozzá

2012. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én cicámmal is ez van egy duzzanat nőtt az állán, de mitől azt nem tudom, holnap nézi meg az állatorvos, remélem tényleg nem komoly.és hamar elmúlik.
2012. máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!