Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska etetése kutyatáppal?...

Macska etetése kutyatáppal? Neten nem találtam semmit. Lehetséges, lesz-e valami baja?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 13:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Egyébként a neten lehet találni nagyon jó írásokat ezzel a témával kapcsolatban.


[link]

2012. febr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Az jó akkor, madarat, egeret is eszik.
2012. febr. 12. 17:03
 13/25 anonim ***** válasza:
89%
kedves kérdező! Mielőtt lepontoznál inkább olvass utána! A kutyának és a macskának más az energia szükséglete, így nyilván a kutya kajában más arányban vannak a zsírok, fehérje , szénhidrát! Köszi szépen, legközelebb inkább tauld meg használni a Google-t, és ne pontozd le azt aki segíteni akar!!!! :S
2012. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
94%
A taurinos válasz a megefelelő.
2012. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%
Isten áldjon meg, hidd már el hogy a kutyatáp nem megfelelő macska táplálására. A két állat emésztőrendszere, ásványianyag, tápanyag szükséglete teljesen eltérő. Más arányokban van szüksége a tápanyagokra és a kutyatápban nincs a macskák számára nélkülözhetetlen taurin amit már említettek előttem. Ennek hiányában a macska akár meg is vakulhat. Csak azért mert kicsivel olcsóbb képes lennél kockára tenni a macskád egészségét? Egyébként meg ha nagyon fafejű vagy akkor hívd fel az állatorvosotokat, majd az kiokosít. Ha van olyanotok egyáltalán...
2012. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a kérdező pontozott le. Ma valaki(k) ezzel szórakoznak. Nem mintha volna jelentősége.
2012. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én sokszor adok a cicáimnak(4) kutyatápot, már évek óta, és semmi bajuk. Adhatsz a cicádnak, az enyéim egyenes imádják ezt a tápot. A macskáim akármilyen kutyakaját megesznek. Egy nap sokszor kapnak enni ilyet, de mellette sok más ételt is.
2012. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Mi van én nm pontoztam le senkit!o_O


Köszi ma 20:10!!!


"Mielőtt lepontoznál inkább olvass utána!" ma 17:45-nek nyazsgem!!

2012. febr. 12. 21:28
 19/25 A kérdező kommentje:

"hívd fel az állatorvosotokat, majd az kiokosít. Ha van olyanotok egyáltalán..."

2ő is "faluban" az 1iket hiába hívtuk mikor baj volt cicával fa.sz fel sem vette!! Pedig Párom tesójának mindig jön! Másikhoz levittük nagy nehezen, de mikor ki kellett volna jönnie, b,aszott..


"Isten áldjon meg,"Téged is!

És nem vagyok fafejű!


Párom tért át rá, mivel alig van pénzünk!!

2012. febr. 12. 21:38
 20/25 A kérdező kommentje:
Ja és igen szedjétek már le a fejem!!! Bakk!!!..
2012. febr. 12. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!