Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskámnak?...

Mi baja lehet a macskámnak? Lent bővebben

Figyelt kérdés
van 1 7-8 év körüli cicám (azért nem tom pontosan mert mentett cica :D)és van egy kutyánk (kb kevesebb mint egy éve van itt) de mostanában a cicám megőrült ez alatt furi dolgait értem (Pl: kikakil pedig szobatiszta ;bepisil ... ;harapdálja mostanában az orrom lehet h viccesen hangzik de naon fáj :S XD ; szét rágja a tollakat ceruzákat cdket .... stb)és kissé agressszív is lett pedig a kutya nem is bántja nem is megy oda hozzá mi se bántottuk ugyanannyit foglalkozok vele (az agresszív alatt azt értem h más cicákat kutyákat -hoz oda megy és lepofozza pedig nem bántják a többi állat) ezt most miért csinálja ??? (am ahonnan kimentettük /ideiglenes befogadónál volt/ 1 kutyával és 2 cica társával volt együtt) S.O.S!!!!
2009. jún. 3. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem lehet, hogy fáj valamilye? Attól visszahúzódobb és agresszívabb is lehet. Ha nem változik, szerintem nézesd meg a dokival.
2009. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

valószínűleg fáj valamije...

Amúgy veszettség ellen oltva van? ( már ha kijárós...)

2009. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem hinném h fáj vmilye mert rendszeresen visszük orvoshoz oltások karom ellenőrzés és egyébként jó étvágyú de ez így nem mehet tovább arra jövünk haza h itt egy kaki ott meg egy pisi tócsa meg álmomban felriaszt mert rágja az orromat már egy kicsit idegesítő de naon szeretem :D
2009. jún. 3. 14:15
 4/13 A kérdező kommentje:
benti cica
2009. jún. 3. 14:15
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem fáj semmije, csak kicsit féltékeny lett szerintem a lelkem az új jövevényre, és így próbálja kimutatni, hogy ő is a családhoz tartozik. Elmúlik, nálunk is volt ilyen.
2009. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem csak szemétkedik, a macskák nagyon sz*rháziak tudnak lenni, amikor biztonságban érzik magukat.

(Nekem is van, imádom!!!, ezért velem szemben elég sok mindent megenged, idegenektől jobban tart.)

2009. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Nekem akkor pisilt-kakilt összevissza a cicám, mikor húgyúti betegsége volt, úgyhogy nem árt odafigyelni rá.
2009. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a macskád csak féltékeny! Nekem is van egy macskám meg 1 kutyám és mikor a kutyus ide került engem is hapapdált a macskám agresszív volt bepíszkított a lakásba és kaját is lopott XD
2009. jún. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2009. jún. 3. 16:16
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
lehet,hogy valamileyn ivarszervi daganta van,vagy gennyes méhgyulladása..érdemes elvinni dokihoz..és mindenképpen ivartalanítani,hiszen úgyis mentett,gondolom nem akartok piciket..
2009. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!