Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valaki aki Maine Coon...

Van valaki aki Maine Coon macskát tart vagy foglalkozik ezzel a fajtával? Nehéz tartani? Jól érzi magát a szabadban, lehet ott tartani?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett ez a fajta és szeretnék pár értékes infót. Előre is köszönöm a hasznos tanácsokat! :)
2012. febr. 15. 15:46
 1/4 Mailerdeamon ***** válasza:
100%

Szerintem tenyésztők oldalain nézz körül, onnan kaphatod a leghitelesebb információkat.


Nekem is nagyon tetszik a fajta, de az biztos, hogy maximum kifutóba engedném, udvarra, utcára soha. Az első arra járó felkapná.

2012. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem nehéz tartani (ha az anyagi vonzatától eltekintek, bár mindenki maga dönti el, mit ad neki enni), nagyon jó fej, barátságos, haverkodós macska, kicsit kutyaszerű a viselkedése (gazdit követi, igényli a jelenlétét, apportírozik). Én csöndben megjegyzem, hogy ki szoktam engedni nyáron, viszont mi nagyon csöndes külterületen lakunk ebben az időszakban (télen lakás, belváros). Egyéb esetben nem engedném. Számára mint minden más macskának hatalmas kaland a természetben járkálni, vadászni, ugrabugrálni. Élmény még nézni is. :) De kinn a szabadban tartani folyamatosan egy százezres macskát... hát nem tudom, ki az aki bevállalná.

MC-gazdi

2012. febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is többnyire a lakásban tartom a cicát, de így, tavasszal olykor megesik rajta a szívem, úgyhogy heti 1x kap egy kis kimenőt (ilyenkor persze mindig aggódunk, hogy nem fog visszajönni, összefut egy kutyával, mérget talál valahol de nincs szívem állandóan bent tartani).
2012. márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dodo576 válasza:
FIGYELMEZTETLEK akkora lesz mint egy TIGRIS!!!!!
2012. ápr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!