Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudok segíteni? A...

Hogyan tudok segíteni? A cicám tegnap óta gyakran tüsszög, szerintem megfázott szegény. Hogyan gyógyíthanám meg?

Figyelt kérdés
Amikor este hazaérünk, be szoktuk engedni őket (2-en vannak) melegedni, amíg le nem fekszünk. Teggnap este láttuk, hogy a jobb szeme csúnyán be van gyulladva és nagyon csipás. Kamillával szépen megmostam, reggelre jobb lett, de megismételtem. Viszont nagyon tüsszögött ma reggel is.

2012. febr. 16. 12:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nem, attól több kell:-(((
2012. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi van a cicóval?
2012. febr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Tegan este egész jól volt, a szeme sokat tisztult. Beszéltem egy ismerős állatorvos-asszisztenssel, ő ellátott 1-2 hasznos infóval, azt mondta amíg eszik, nincs gond, figyeljük az esetleges változásokat. Tegnap este meglepően sokat evett, szinte habzsolt. Alutasakos kaját kapott (2-t is, mert 1 után reklamált) meg langyos tejet. Utána előlt mint a lisztes zsák, nagyon aranyos volt. A szemét megmostam megint, majd a kandalló előtt pihent. Olyannyira ellustult, hogy elfelejtett kikérszkedni és odatermelt egy jó nagy kupacot a konyha közepére. :S Ma reggelre a szeme még tisztább lett, bér még tüsszentett 1-et 2-őt.
2012. febr. 17. 10:58
 14/14 A kérdező kommentje:
*Tegan= tegnap
2012. febr. 17. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!