Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mik a jelek, ha egy vemhes...

Mik a jelek, ha egy vemhes macska fialni fog?

Figyelt kérdés

Ma a vemhes macskánkat behoztam és fekszik a helyén, csak eszik meg wc-re jár!

Ha meg simogatom, ki jön pár másodpercre de, már megy is vissza lefeküdni!

Lehet, hogy hamarosan fial? Eddig csak fiú macskánk volt ő az első lány macskánk és tapasztalatlan vagyok ebből.


2009. jún. 4. 18:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
épp kiírtam egy ugyanilyen kérdést két napja :) ugyanebben a dilemmában vagyok mint te, két vemhes cicám is van, azt sem tudom, melyik fog előbb fialni és már mindkettő mutat jeleket, de gőzöm sincs, h még napok vagy hetek vannak hátra.... viszont hogyha folyamatosan a helyén fekszik már egy napja, az elég erős jelnek számít....hogyha elkezd mocorogni, forgolódni, mint akinek sehogyan sem kényelmes feküdni, esetleg elkezd fájdalmasan nyögdécselni/nyávogni(nem mindegyik macska szokott), akkor valószínű, már beindult a szülés... ez amugy olyan, mint az embereknél, macskánként változó...van olyan, amelyik megszenved vele és sokáig tart neki, de van, amelyik már kipotyogtatta mielőtt észrevetted volna, h szülni fog...figyeld a jeleket és írj, ha van valami változás :)
2009. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Oké majd írok, megígérem. Amint történik valami, írok neked!

Szia

2009. jún. 4. 18:46
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A kelleténél sokkal többet nyávog, ottvan körülötted, hízeleg, dörgölőzik, állandóan utánad koslat, észrevehető.
2009. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%
ezután érdemes lenne ivartalanítani..
2009. jún. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, miért kéne ivartalanítani??
2009. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok válaszokat!

Ivartalanítani nem szeretnénk, még szeretnénk kismacskákat!

2009. jún. 4. 20:02
 7/26 anonim ***** válasza:
16%
Fajtatiszta? Mert ha nem akkor nagy butaságot csináltok...
2009. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem fajtatiszta
2009. jún. 4. 21:40
 9/26 anonim ***** válasza:
21%
Gndolom hiába magyarázzuk, de nem tudom miért kell kiscicákat csinálni amikor így is rengetegen szenvednek, TUDOM TUDOM! mindegyiknek szerető gazdija lesz... Csak az a baj, hogy a felelősség nem idáig megy... Annak a sok macskának akit te elajándékozol, mind lesz egy csomó kölyke, mert nem nem valószínű, hogy ivartalanítási kötezlettséggel adjátok oda... És egy csomó belőlük szenvedni fog, és gazdátlan lesz, mert annyi macska van hogy... Tudom ti idáig nem gondolkoztok. Egyébként a macska nem élvezi a párzást, a lánynak fáj, nem bolondul meg szülés nélkül, nem lesz tőle egészségesebb, és nem is akarja, csak az ösztönei miatt csinálják... Tudtad, hogy a fiúmacskának tüskés a nemi szerve, és kihúzás közben beleakad a lányba? Biztos nagyon szereted egyébként. :)
2009. jún. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nos!Itt most nem az születendő kis állatok elpusztításáról van szó és nem a szülés megelőzéséről,hanem egész egyszerűen csak egy kérdés volt hogy:Mik a jelek.Nem tudom miért kell rögtön azon törni az embereknek az agyát hogy, hogy is kellene pusztítani.Esetleg valaki nem-e akarja felvetni azt a visszakérdést hogy milyen nagy lesz a vödör és hány liter víz megy bele amibe bele kell folytani a kicsiket.De végülis nem érdekel a dolog,a segítő szándékú emberek segítettek és ezt köszönöm is.Egyébként ha fajtiszta lenne akkor már nem lenne érdekes ha millió számra futnának az utcán a macskák?Így hogy csak egy totál hamuszürke macskáról van szó így már pusztulnia kell és tilos szaporodni.
2009. jún. 5. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!