Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mik a jelek, ha egy vemhes...

Mik a jelek, ha egy vemhes macska fialni fog?

Figyelt kérdés

Ma a vemhes macskánkat behoztam és fekszik a helyén, csak eszik meg wc-re jár!

Ha meg simogatom, ki jön pár másodpercre de, már megy is vissza lefeküdni!

Lehet, hogy hamarosan fial? Eddig csak fiú macskánk volt ő az első lány macskánk és tapasztalatlan vagyok ebből.


2009. jún. 4. 18:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
45%

szia

jó hogy nem ivartalinotottad, nagyon cukik a kiscicák::)

de a többi válaszolonak is igaz van tényleg nagyon sok macska van. ha ezek a macskák megszülettek lehet télleg ivartalanitani kéne:(


amikor az én macskám szült azon a napon egész nap nyávogott, és egyfolytába odajött hozzám hogy simogassam meg. de amikor elkezdte szülni akkor már nem nyávogott


majd irj ha megszülettek a cicák:)

2009. jún. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
78%
majd ivartalanítjuk ha lesz rá pénz...kész... amugy alig várom, h megszülessenek, napok óta izgatott vagyok, mindig attól félek, h épp nem leszek otthon mikor elkezdődik....kérdező, majd te is írj, h mi a helyzet :)
2009. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


A kiinduló kérdést én tettem fel.Sajnos vaklárma volt a macska viselkedése,mert még ma sem történt semmi.Bár a hízelgés még mindig meg van,a mellbimbók duzzadtak.Bár első fialása lesz ennek a macskának ez és lehet nem is tudja hogy mi történik vele.Egyébként rosszul írtam,mert nem keverék hanem brit rövidszőrű macska (most néztem utánna a neten).Az apa pedig egy perzsa és házimacska keverék (cirmos).Nálunk mindig voltak és lesznek is állatok mert szeretjük őket.Jelenleg egy kutya,egy macska,egy gabona sikló és egy kaméleon van.De volt már degu(k),pók (gyapjas tarantulla),tengeri malac,papagály(ok),amerikai hörcsög és asszem ennyi.De egy sem úgy pusztult el hogy a mi kezünk által.Majdnem mind békésen és természetesen távozott.Persze amikor a kutyánk nagyon beteg volt (és öreg) akkor orvos segített a szenvedésén.

2009. jún. 6. 00:17
 24/26 anonim ***** válasza:
8%
akkor mi nagyon hasonlóak vagyunk állat kérdésben :) nekem két helyen vannak az állataim, hogy ne legyenek összezsúfolva, egyik fele anyukáméknál, a másik fele nálunk, van 4 kutyánk, 2 vemhes cicánk, 1 teljesen megszelidített, kézhez szokatott papagájom ,2 aranyhörcsögöm, egy vagon halam, de volt már rengeteg kutyám,macskám,nyuszim,egerem,papagájom,teknősöm azelőtt is, és mindegyik öregségben halt meg... de szeretnék én is gabonasiklót és az életcélom, hogy legyen egy saját lovam, vagy ha megnyerem a lottót, akkor egy saját lovasparkot nyitok :D
2009. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Ma hajnalban megszületek a kismacskák! 3 kismacska lett! Fekete, szürke, és tarka. Nagyon édik.
2009. jún. 21. 07:50
 26/26 A kérdező kommentje:
Nem jól írtam 5-en lettek. 2 fekete és 3 cirmos!
2009. jún. 21. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!