Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a Purina...

Mi a véleményetek a Purina Cat Chow szárazeledelről?

Figyelt kérdés
Jelenleg Friskies-t kap a cicám.Érdemesebb Cat Chow-ot venni?Aki ezzel a táppal etet,le tudná írni az összetevőit is?

2012. febr. 18. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy közép kategóriás, de normális táp. A friskiesnél sokkal jobb, érdemes váltanod. Az összetétel változó, de én ezt találtam, itt az egyes tápoknál látható minden összetevő.

[link]

2012. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A Cat Chow sokkal jobb mint a Friskies es szerintem is jobb ha attersz ra.

A Cat Chow-ba kb.32% a feherje tartalom ami nagyon fontos es min.14% hus van benne,ami megint fontos.

2012. febr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megnéztem az összetevőket.A Fressnapfban 1500ft/1,5 kg,épp tegnap néztem.Majdnem egy árban van a Friskies-szel,úgyhogy nem drága.
2012. febr. 19. 16:20
 4/12 anonim ***** válasza:

Ivartalanított cicám a Cat Chow sterilizált cicáknak való tápját ette. Elvileg ez arra hivatott, hogy a cica kevésbé hízzon, és ne legyen húgyköves.

Nos az én cicám majd 9 kilósra hízott, és húgyköves lett az alatt a 7-8 hónap alatt amíg ezt ette.

2012. febr. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb eledel a Josera Classic. Nagyon szépek tőle a cicáim. Előtte Cat Chow-t kaptak attól nem voltak ilyen szépek.

[link]


[link]

2012. febr. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ!Legközelebb,ha elfogy a száraz,kipróbáljuk a Cat Chow-ot,aztán meglátjuk beválik-e.
2012. febr. 20. 17:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy a kaja lett beteg.

Es lehet azert hizott el mert tul sokat adtal neki.

Sosem kell a csomagolason levo utasitas utan etetni!!

2012. márc. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

az utolso vagyok

kajatol*

2012. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A csomagoláson nagyon kicsi adagok vannak, nem kapott sokat, ez egész biztos. És nem azt mondom, hogy a kaja nmérgező, és beteg lett tőle a cica. Hanem hogy nem teljesítette a funkcióját.
2012. márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam hogy az elhízás és a húgykő hajlam kérdése.Van amelyik macska hajlamosabb rá,van amelyik nem.
2012. márc. 24. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!