Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem kínzás a macskáknak a lakás?

Nem kínzás a macskáknak a lakás?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy cicát a kutyusom mellé, de nemrég lakásba költöztem, és nem tudom, nem lenne-e kínzás a cicusnak, hogy nem mehet ki. Vagy sétáltassam, mint a kutyát?:D Esetleg engedjem ki? De akkor meg nem tud visszajönni.
2012. febr. 19. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Emeletes házban lakunk, van kutyánk - macskánk. A macska teljesen jól elvan a lakásban, egész nap heverészik, vagy játszik a kutyával. Nem hinném, hogy jobb élete lenne, ha ki is járhatna. Ja, ivartalanítva van.
2012. febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez fajta függő. Bizonyos fajták (főleg az aktívabban, vadász természetűek pl: bengáli) a lakás egy börtön, viszont a többinek főnyeremény. Az én brit macskám nem is akar kimenni, télen a kályhán alszik és onnan bámul kifelé az ablakon. Figyeli a madarakat, de mikor kivittük a hóra, visszaszaladt a lakásba.
2012. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mailerdeamon ***** válasza:
Dehogy kínzás. Ablakra, erkélyre cicaháló kell, hogy ki tudjon ülni nézelődni, plusz cicaház, kaparófa, játékok. Ne is engedd ki, kint nincs biztonságban.
2012. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Csatlakozom, szerintem sem kínzás. Csak legyen sokféle játék, kaparófa, mászókák, lustihely, de a kutyával is le lehet kellően fárasztani. Ha kijárós (kertes házban), inkább a benti biztos életet választja és jönne vissza. A macskák a biztos, megszokott dolgokat szeretik. Persze mikor bagzanak akkor minden felborul, érdemes ivartalanítani. Sétáltatni is viheted, lehet nekik is kapni hámot, előbb-utóbb megszokja, meg egy új élmény, bár először tuti félni fog.
2012. febr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 22. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kertesbe lakom,bármikor kimehetne a macska,ennek ellenére állandóan bent döglik,csak wczni megy ki
2012. ápr. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!