Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem lehet adni a macskán...

Miért nem lehet adni a macskának kutyakaját, Mi a különbség a kettő között, a méretén kívül?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 19:14
1 2
 11/20 Bagyinszki János válasza:
71%
Talán azért, nehogy nyávogás helyett ugasson.
2012. febr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
33%
Simán lehet adni a cicának kutyakaját is...a házimacsek elél a legótvarabb moslékon is, pedig abban sincsen taurin... tudtommal az egérben szintén nincsen...amúgymeg...aki occsóbnak tartja a kutyakaját, adja azt a macskának, ha pedig a taurin adagot semmiképpen nem akarja elvonni kedvencétől, akkor egy kis adalék hell-el ezt a hiányosságot pótolhatja a chappiből.
2012. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
59%
A macskát kérdezzék meg! Én is csak kutya kaját adok a kandúromnak, és kifejezetten szereti. Igaz, az egeret, madarat, szöcskét, legyet is szereti, sőt némelyik füvet is rágcsálja. Imádja a főtt tojást, halat minden formában és néha bekap egy falat csokit is. Ők nagyon jól tudják, hogy mi kell nekik, sz@rnak a tudományos étkezésre!
2012. febr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok a primitív hozzáállásodhoz utolsó. A macska meg fogja enni ami elé van rakva ha éhes, akármi is legyen benne, de az nem jelenti hogy jó is.
2012. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm értékelésed kedves mimóza UTOLSÓ! Amúgy picit sincs igazad, pl.: az én macsekom bármilyen éhes, akkor sem eszi meg a májat, viszont a lecsót - akár milyen erős is - falja! Az egeret meg fogja, megöli, de nem eszi meg! Érdekes ugye! Reggel viszont, amikor kávézok, ő is lefetyel egy kicsit. Szóval, egyéni hajlam, szoktatás az egész trükk.
2012. febr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyok mimóza, te vagy tudatlan. Nincs további hozzáfűznivalóm.
2012. febr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, aki nem mimóza, de nagy tudású mimóza! Hiába sértegetsz, nem veszem a lapot, hisz a témát úgy is a macskák döntik el!
2012. márc. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

bocs, hogy nem egészen a kérdésre válaszolok, de ez érdekelhet:

10 tévhit macskatáplálás ügyben, részletes magyarázattal, logikus érvekkel.

[link]

egyéb kérdések és válaszok:

[link]

2012. márc. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Te meg hiába próbálsz engem minősíteni, esetleg magadba kellene kicsit szállni. Azt se tudod mit jelent az ha valakire azt mondják mimóza. Azért mert kiállok a véleményem mellett és nem utolsó sorban a macskák mellett még messze nem azt jelenti. Hogy te hogy nyilvánulsz meg azt letojom, meg a véleményedet is rólam, engem csak a macskák érdekelnek.
2012. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 mercidesign válasza:

Jó régi bejegyzések, lehet ma már mások a tápok...

Én cicáim fele rész nyers májat, csirkefejet, bőrt, nyesedéket kapnak. Kinti cicák, vadásznak. A madarakat megeszik, az egereket félholtan az ajtóba hordják játéknak :-)

Így tél elején repetát kérnek, nagyon be van állítva náluk, miből mennyi kell, a fele táp azért kell, mert nincs mindig csirkefej...

2019. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!