Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Van egy hat éves nőstény cicám. Arra lettem figyelmes, hogy mostanában többet iszik a kelleténél. Ma mikor cseréltem ki az almot, már jött oda és mikor belement, olyan furán pisilt. Hogy is mondjam, nem guggolva ahogy szokott hanem szinte teljesen állva, és olyan furin mozgatta a farkát. Vizelet meg alig jött. Milyen betegségre utalhat ez?
2012. febr. 22. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom h a nőstény cicák csinálják-e, de a kandúrok így jelölik meg a területüket! Nekem kandúr cicám van ő így szokott pisilni kinnt a kertben ahogy írtad: állva felemelt ide-oda rázkodó mozgó farokkal, közben meg lépked egy helyben.

Az meg hogy sokat iszik lehet attól is h sok száraz tápot kapott!

2012. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
húúú nagyon köszönöm a választ. Lestem azóta nem csinálta, csak mikor épp frissibe cseréltem az almot. Netán lehet ahhoz köze, hogy nemrégiben kapott maga mellé egy másik cicát, és már együtt használják az almot, és így akarta megjelölni magának? :)))
2012. febr. 24. 08:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!