Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan növelhetem a 2 éves...

Hogyan növelhetem a 2 éves macskám méretét?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy mit kellene tenni hogy nagyobb, erősebb legyen a macska. és hogy a bundájával mit kell tenni hogy dúsabb legyen?
2012. febr. 23. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
adj neki jó minőségű tápot (denőni már semmikől nem fog, max. kicsit kövérebb lehet)
2012. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én (egyik) nőstény cicámnál az ivartalanítás volt jó hatással rá. Vézna kis cica volt, hátul két ujjal átfogtam a gerincét, pedig étkezett rendesen. Az ivartalanítás után pár hónappal már egy "kisoroszlán" lett belőle, de nem lett kövér.
2012. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem csak attól függ mennyit és mit adsz neki enni hanem nagyban a genetikától. Vannak nagyobb és kisebb méretű macskák. Ha kisebb típus akkor akár tömheted is mint a libát, akkor sem lesz nagyobb, maximum kövérebb. A bundája a benti cicáknak pedig sosem lesz olyan dús és nagy mint a kintieknek. Ha kinti a cica akkor most télen nagy bundája kell hogy legyen, nyáron pedig levedli.
2012. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem tudom mit gondoljak most. mert a rokon kiheréltette a macskáit és az összes bazi nagy. és akkorák voltak mint az enyém. am. benti cica. csak szeret csavarogni de nem engedjük. mert eltünik napokig és sebesen jön vissza
2012. febr. 23. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!