Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Előfordulhat olyan, hogy a...

Előfordulhat olyan, hogy a macskám gonosz?

Figyelt kérdés

Szerintem a barátnőm cicája aljas és gonosz.

vagy csak én gondolom?


2012. febr. 23. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
A macskák is egyéniségek, akárcsak mi emberek, vannak közöttük kedves jószágok és "gazmacskák".
2012. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Miből gondolod? Egyébként a macskák nagyon intelligens állatok, és ha nem kedvelnek valakit, képesek úgymond "szemétkedni" az illetővel.
2012. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Honnan tudnánk, ha nem ismerjük a macsekot??
2012. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincsenek gonosz állatok, csak gonosz emberek.
2012. febr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, azért kérdezem, hogy lehet-e egy macska rosszindulatú, gonosz, aljas vagy nem?

Mert ez a cica nagyon olyan :/

2012. febr. 24. 15:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Kicsit több konkrétumot írnál?
2012. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Állandóan terrorizál, mikor én vigyázok rá. Pedig sosem bántottam.


Harap, karmol, ahol ér. Ha lefekszem, nem hagy békén, a hátamra ugrik és ott is csíp.

Amit tud, szándékosan kiborít, már a konyhában is pusztított. Elugrál, hogy ne érjem el, zajong, mindent kitalál. :(


Szerintem élvezi. Ilyet még horrorfilmekben sem láttam.

Lehet tényleg megszállta valami? :/

2012. febr. 24. 16:08
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez kemény :D

Vannak örült cicák,a haveromnak volt egy macskája,senki nem mert felmenni hozzá.....egyszer felmentem hozzá dvd nézni,hát a filmre már nem emlékszem,akkor gondolhatod,hogy milyen volt a macska : )..szó szerint rettegtem!

2012. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy neki szimpi, van ilyen. :))) Különben ha látja rajtad, hogy bosszant, annál inkább fogja csinálni, és ha leszidod, vagy megvered, akkor már csak bosszúból is. Próbálj meg a kedvében járni, finomságokkal, játékokkal, hátha le lehet kenyerezni :) De nem biztos, hogy sikerül.
2012. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az úgy kemény, az előző cicám nekem is ilyen volt, nem lehetett tőle rendesen leülni se sehova, mert összekarmolta, vagy megharapta a lábamat, és a kezemet is sokszor durván megharapta :/ Az az igazság ebben a témában én sem tudok segíteni, mert hamarabb szökött el, minthogy ezt rendezni tudtuk volna :S (Amúgy nem viselkedtem vele ezek ztán se rosszul, próbáltam kedves lenni vele)
2012. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!