Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinek mennyi idő volt a...

Kinek mennyi idő volt a leghosszabb hogy eltűnt a cicája és utána meg vissza jött?

Figyelt kérdés
Mert nekem már a 3. napja nem jött haza és nem is volt öreg cica mert áprilisba tölteni a 3. születésnapját. Amúgy fiú és ki van heréltetve lehet hogy csak azért tűnt el mert az ösztön hajtja?

2012. febr. 27. 19:20
 1/9 anonim válasza:
100%

nekem volt egy kiscicám,nagyon szerettem,2 éves volt amikor eltűnt. éjjelre mindig kiraktuk a udvarba,és reggel pontban 7kor már ott volt az ajtóba. egyik reggel nem jött,és nem találtuk napokig. nagyon szomorú voltam,mert szerettem nagyon megszerettem.


rá 2 hónapra 7óra körül nyávogára lettem figyelmes,de először azt hittem ,csak képzelődök,de amikor már anyukám is hallotta akkor odamentem az ajtóhoz,kinyitotam,majd lám-lám,a cica ott ült az ajtóba. először nem hittem a szememnek:D


szerintem még simán meglehet.:)

2012. febr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekem sokkal több időre ment el! 2006 tavaszán tűnt el és visszajött KÉT ÉS FÉL ÉV után!!! kandúr cicus volt gondolom azért ment el. Sajnos tavaly a "kedves" szomszédunk megmérgezte ezért már nincs velem. :$:'(
2012. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát én is nagyon remélem hogy haza jön mert nagyon hiányzik!


Két és fél év az igen! Azt sztem valahova elvitték és hazatalált!

2012. febr. 27. 19:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok! Igen az látszott ,hogy gondozva volt mert nagyon szép volt a bundája és nem is volt sovány! Nagyon megörültem amikor visszajött, először el sem hittem ,hogy ő az aszthittem valami másik macsek ami hasonlít rá...
2012. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A miènk kb 1èvig. Az egyik vendègünk elvitte haza (Ō Debrecenbe Mi halason lakunk) . Autóval mentek egy jó 5-6 v több órás útra. Aztán mindenki azt hitte h nem lesz meg ès wgyik nap csont soványan,bolhásan,piszkosan,összeverve visszajött. Ō is ivartalanitott kandúr volt. Sztem visszajön . :)
2012. febr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

3 nap az még semmi, nem szabad ilyen korán feladni : )

Persze ettől függetlenül a legrosszabra is kell gondolni sajnos. Nézegess körül, nem-e zárták be valahova, kérdezgess szomszédokat, látták-e, ha igen mikor stb ..

Szurkolok, hogy előkerüljön a cimic.

2012. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát én is remélem hogy előkerül!

Már megkérdeztem a szomszédokat hogy nem-e a kutya bántotta meg volt ahol nem laknak és tom hogy oda is szokott menni egerészni meg vadászni és oda meg "betőrtem" de ott sem volt! Hát már mást nem tok még tegnap voltam az erdőbe mert mi ahol lakunk a kert végén az árokparton megy ez kis patak és az még be van fagyva és hogy oda ment-e át mert máskor is volt nyáron hogy ott láttuk de ott sem találtam. Már csak abba bízok hogy haza jön és nem lett neki semmi baja sem. Köszi a válaszokat meg hogy szurkoltok hogy haza jöjjön nagyon kedvesek vagytok! :))

2012. febr. 28. 15:43
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kerek 1 hónap volt.
2012. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Most jött haza 3,5 hónap után! Nagyon le van fogyva szegény és nincs meg az egyik szeme! :(((

De elvittük az orvoshoz és azt mondta hogy teljesen egészséges csak 3-4 hét múlva vigyük vissza és lezárja neki ott azt a szem helyet!

De ennél jobb hír ma még nem is jöhetne!!:DDDDDDD

2012. jún. 5. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!