Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyiket vegyem a kb. féléves...

Melyiket vegyem a kb. féléves kistestű cicámnak a hám vagy a macskanyakörv kényelmesebb v. jobb neki? Mikortól kell rászoktatni?

Figyelt kérdés
milyen típusút érdemes venni?

2012. márc. 1. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom sétáltatni akarod. Egyértelmű: Hám. Nyakörvből egyszerűen kibújik. A macska nem olyan mint egy kutya, nehezebb sétáltatni. Minél előbb szokasd hozzá
2012. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen sétáltatáshoz.Értem, köszönöm a választ.Én is a hámra gondoltam először, csak kiváncsi voltam más véleményekre is.

Eléggé fürge cica és félek h.elszalad és megtámadják más macskák mert már volt olyan eset mikor kiszökött és megsérült.Szobacica de azért nem árt neki a friss levegő néha megsétáltatnám ha jobb lesz az idő.:)

2012. márc. 1. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Naponta levisszük, nagyon szeret bóklászni, gyíkokat kergetni. Arról ne feledkezz majd el, hogy Frontline-nal kezeld, mert sajnos rengeteg kullancs van még a belterületeken is.

2012. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon édi a cicád.Te hol vetted a hámot tudsz valami jó webshopot ajánlani?A méreteit nem tudom de ezek ugye állíthatóak..kölyök macskára vegyek v.felnőtt hámot még csak fél éves.Oké majd vigyázok.
2012. márc. 1. 22:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik állatkereskedésben találsz, de ha van felétek Fressnapf, ott nagyon sokféle van. Nem tudom, mennyire láttad, de elég nagytestű a maccsom (majdnem 6 kg), így mi inkább kistestű kutyára valót vettünk, hogy ne legyen neki kényelmetlen. Vehetsz neki felnőtt macskára valót, lehet állítani rajta és ha kicsit bő is eleinte, nem tud kibújni belőle. Futtatós pórázt nem merünk használni, mert szeret a bokrok alá bebújni és ha azzal bekeverne, ember nem bogozná ki. Mentett macska egyébként, nem ismerjük az előéletét, de imád sétálni. Odaül az ajtóhoz, és ha készülődünk, megy a fogashoz, oda van felakasztva a póráz. Kutyákkal is nagyon jól kijön, egyáltalán nem ideges tőlük.
2012. márc. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem.Igen van majd megnézem egyelőre meg kell gyógyulnia a cicámnak, van egy seb a lábacskáján.:( De futkározik meg minden.A doki azt mondta vmi megharapta.Novemberben került hozzám a cica.De ilyen élénk és aranyos cicám még nem volt.Az előző kb.10 évig élt.
2012. márc. 2. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!