Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, hogy ne nyávogjon...

Mit tegyek, hogy ne nyávogjon a macskám hajnali 3-kor?

Figyelt kérdés
Vize van, kajája van, barátja van, hogy játszhasson, akkor meg minek nyávog? És hogyan tudom leszoktatni erről a szokásáról? Macskatulajdonosok, ti hogyan boldogultok ezzel?
2012. márc. 3. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Éjszakai állatok, ezzel nem fogsz tudni mit kezdeni. Egy darabig a papucsomat dobáltam ki az előszobába, meg csittegtem neki, 5 év után simán alszok rá.:) Persze a macska is erősít, egyre közelebb jön, mindent rág, bekapcsolja a rádiót, átmászik a fejemen, megharapja a lelógó kezemet, stb. Ilyenek.
2012. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%

Dobáld meg xD

Nálam bevált bár nincs bent.. a párzási időszakban szoktam az ablakon kidobálni tárgyakat vagy kiengedem a kutyát. :P

2012. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Húú, ez durva.. az én macskám egész éjszaka alszik az ágyam végén, sosem csinált műsort.
2012. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Játsszál vele, hogy estére kifáradjon:D
2012. márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

13:20 - Igen, tudtam, hogy éjszakai állatok (pontosabban szürkületi, tehát késő este és kora reggel a legaktívabbak), de szerintem már nem normális, amit az én kiscicám művel.


13:32 - Csak gratulálni tudok.


A többiek válaszát pedig köszönöm, bár újabb és hasznosabb információkat nem igazán láttam.

2012. márc. 3. 16:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Hozzám másfél éve került egy fiatal felnőtt mentett cica. Mikor "megmelegedett" már, pár hét után, hajnal 4 óra körül elkezdett ordibálni, sehogy nem tudtam elcsendesíteni, néha 6 órakor is fenn voltam. Egyik alkalommal, hogy befogjam a száját, adtam neki enni húst, mert száraz volt kinn. Kiderült, hogy éhes volt és hús kellett neki. Ugyan azóta is felébreszt 4 körül, de gyorsan tálalok neki és alhatok tovább :))Egyébként a késő esti lefárasztás a világon semmit nem ér, mert a két macskám éjfél körül olyan rohangászást, kergetőzést rendez, hogy a végén csak pihegnek és villámgyorsan elalszanak, a hajnali ébresztést nem befolyásolja.
2012. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ivartalanítva van? mert ha nem, akkor menne szexelni!!
2012. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, nincs ivartalanítva, de kiskorában is ezt csinálta. Egyébként 10 hónapos, és télen kezdte el a nyávogást, akkor pedig nem hiszem, hogy ilyen szezon lenne.
2012. márc. 8. 17:59
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem is februárban kezdte el, elvittem ivartalanítani és megszűnt a nyávogás, és a jelölés is.
2012. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Úgy látom ez nem csak nálunk baj , ivartalanítva vannak a cicáink és ugyanez .

Addig nem hagy békén hajnalban míg fel nem kelünk hozzá.

Sajnos ezzel nem lehet mit kezdeni . :)

2012. márc. 9. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!