Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kandúromat nem rég heréltük...

A kandúromat nem rég heréltük ki, de még most is egy vadállat SOKSZOR NEKEM ESIK! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon vad..:((

2012. márc. 6. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán időre van szüksége. Adj neki egy kis jutalomfalatot, simogasd sokat, akkor talán megszelídül. ;)
2012. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem bosszút áll. Te sem örülnél neki ha kiherélnének.
2012. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Apukám is folyton lelkiismeretfurdalást csinált nekem azzal, hogy "haragszik rám, mert kiheréltettem", de ez hülyeség. Az enyém ugyanolyan kis dilis maradt mint előtte, és nem sértődött meg, pedig nagyon sértődékeny!

Egyébként úgy tudom, hogy 1 hónap mire kiürülnek a szervezetéből a hormonok. Bár olyan hű de nagy változást ne várj szerintem, az enyém semmit nem változott.

Mondjuk el sem tudom képzelni hogy mi az, hogy neked esik. Néha az enyém is elkapja a kezem, és harapdálja, na olyankor játszani akar. Egyébként meg tűri nyugiban, hogy simizem. Szerintem fáraszd le minden nap, játssz vele sokat, aztán majd csak lenyugszik:D

Nálunk szerencsére a cicám ezt kiéli a kutyán.

2012. márc. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a vadságra nem az a megoldás ,ha kiherélteted. De te hogyan szoktad simogatni?Mert az sem mindegy! Ha úgy ,mint egy kutyát,hogy vakargatod dörzsölöd...Azt a macskük nem szeretik.Olyankor az enyém is bevadul.Elöször lógassd a kezedet oda LÓGASD(!) Hogy megszagolja aztán gyengéden lassan húzd végig a kezedet rajta majd megint a fejétől kezdve újra húzd óvatosan végig a kezedet. És barátkozz így fokozatosan meg vele!

Remélem sikerül!

Majd írd meg,hogy sikerült!

2012. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát én szépen szoktam simogatni úgy ahogyan írtad. :De köszi.:))
2012. márc. 10. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!