Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Túl fogja élni a macskám?

Túl fogja élni a macskám?

Figyelt kérdés

Állatorvoshoz menet kiugrott a kezemből, 1 éves kandur és az egyik hátso lába el volt törve egy harapás miatt nyilt sebe is volt kb fél centiméter hosszu.

ugy eltünt hopgy azota kerestem több orát fák autok alatt de sehol.

nagyon sajnálom és tudom hogy fáj neki de már nem tudom mit tegyek. Hozzá volt szokva a kényelemhezm, ágyban aludt, mindennap evett ivott tejet vizet whiskast, mi lesz igy vele a belvárosi környezetben betegen?

Vajon tuléli? Tapasztalt macskások öszinte válaszát várom.


2012. márc. 7. 20:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A doki szerint aki kijött házhoz ha igy forr össze akkoris használhatatlan lesz neki, ez egy harapás miatt tö9rtént. :=(
2012. márc. 7. 20:43
 2/12 anonim ***** válasza:

A cicók többet bírnak, mint gondolnád :) Biztosan meg van ijedve, elbújt valahol. A törés lehet, hogy nem fog tökéletesen gyógyulni, sánta is maradhat, és egy ilyen seb sem okozza még a vesztét (az állatok nyalogatják a sebeiket, így tartják tisztán). Az enyémek annyiszor sérültek már, nem győztem ápolni őket.

Előbb-utóbb ha éhes lesz, előmerészkedik a rejtekhelyéről. Próbáld azért megkeresni (nem nagyon értettem, mit jelent a belvárosi környezet -- pl. lakóhelyed neked is, de messzire a lakástól, vagy a környéken tűnt el?).

2012. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nagykanizsán a belvárosban nagyon forgalmas helyen, kb 50.000 res lakosu, egy hatalmas parkoloban ahol rengeteg az auto.és az ember.
2012. márc. 7. 20:56
 4/12 lizzi77 ***** válasza:
Etetési időben menj vissza oda, ahol eltűnt a macs, vidd a kedvenc kajáját, esetleg langyos vizes tejet(ha szereti) termoszban,hátha előjön.Ha úgy gondolod, hogy nem jönne kézhez, esetleg keverj egy kis nyugatót a kajába, menj egy kicsit messzebb, ha így sikerül ennie, akkor el tudod csípni.
2012. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2. válaszoló ez nagyon szemét volt tőled! Egyáltalán állatbarát vagy te?Ha meg nem akkor minek szólsz hozzá?
2012. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolsó

Én nem is szoktam elvinni az állatokat állatorvoshoz, ha fáj a lába akkor majd be gyógyul. Régebben sem kényeztették az állatokat és megmaradtak.

2012. márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6

Ha daganatod, vesegörcsöd, bélcsavarodásod, csonttörésed lesz, ne menj majd orvoshoz, hiszen az őskorban sem volt modern orvodtudomány, mégis túlélte az emberiség.


Törött lábbal nem juthatott messzire. Ma kerested?

2012. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
keresem minden áldott nap, annak a helynek a 2-300 méteres körzetében, éjjel is, ahol kiugrott a kezemből. A zon a helyen mindennap teszek ki macskakaját de sosem hiányzik belőle! tehát a nagy parkoloban ugy eltünt ahogy illik... a lelkifurdalás, az hogy az én kezem által tünt el a szeretett állat, elviselhetetlen.
2012. márc. 9. 15:39
 9/12 A kérdező kommentje:
jo hogy senkisem irja meg vajon mekkora esélye lehet bár ki is tudhatná...
2012. márc. 9. 15:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen segítenék, de sajnos ezt senki nem tudja megmondani.

Lehet el kéne kezdeni plakátolni, hátha. Van sok állatvédő egyesület is, ha tőlük kérsz segítséget, biztosan tudnak segíteni valahogy.

Ha szeretnéd, linkelek neked párat.

2012. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!