Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Túl fogja élni a macskám?

Túl fogja élni a macskám?

Figyelt kérdés

Állatorvoshoz menet kiugrott a kezemből, 1 éves kandur és az egyik hátso lába el volt törve egy harapás miatt nyilt sebe is volt kb fél centiméter hosszu.

ugy eltünt hopgy azota kerestem több orát fák autok alatt de sehol.

nagyon sajnálom és tudom hogy fáj neki de már nem tudom mit tegyek. Hozzá volt szokva a kényelemhezm, ágyban aludt, mindennap evett ivott tejet vizet whiskast, mi lesz igy vele a belvárosi környezetben betegen?

Vajon tuléli? Tapasztalt macskások öszinte válaszát várom.


2012. márc. 7. 20:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

bizony, készíts egy kis plakátot, és tedd ki a helyszínen. érdemes idősebb embereket, lakókat is végig kérdezni, hátha láttak vmit.

Azt mondják, hogy a cicák is haza találnak.... de lehet, hogy befogadta már valaki, ezért is jó lenne pár plakát.


Írj majd, hogy mi lett, én is naponta visszanézek ide, mert kíváncsi vagyok, meglett-e már a cicó :)

2012. márc. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

rendes vagy !! nincs meg, ami kiteszek mindennap kaját az másnapra eltünik tehát valami vagy valaki megeszi.

az állatmenhelyen utéána fogok kérdezni az biztos,

2012. márc. 10. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!