Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen jutalomfalatot szoktál...

Milyen jutalomfalatot szoktál venni a cicádnak?

Figyelt kérdés

Mivel a cicám ivartalanított,ha két étkezés között éhes,jutalomfalatot szokott kapni.Ezeket a féléket szoktam venni:

Whiskas Temptations

Dein Bestes jutalomfalat rúd

fit+fun jutalomfalat rúd



2012. márc. 9. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Whiskas Temptations
2012. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én tanítom a cicám és jut.falatnak is sima száraztápot adok neki. :) Én whiskas ellenes vagyok, a fitfun lehet, hogy jó, de a 3.kat nem ismerem. Olvasd el a hozzávalókat és azok alapján, ne a márka miatt ítélj. A whiskasban ugyanaz van, mint a tescos stb. tápokban. Ha nem ragaszkodsz a bolti jutalmakért, sztem a cicád jobban értékelni a sima husit, szalámit :)
2012. márc. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a fit+fun jutalomfalat.A Dein Bestes-t pedig a dm-ben lehet kapni.Arról most nem találtam képet.

Egyszerre egy fél rudat szoktam neki adni,és mindig játszik vele egy kicsit,mielőtt befalja.Elkezdi dobálni meg minden :)

2012. márc. 10. 19:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Élő egér :D
2012. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces
2012. márc. 11. 20:36
 6/8 anonim válasza:

Nálunk a száraz táp mindig kint van, akkor eszik amikor éhes. Az nem igaz, hogy elhízik ha mindig elérhető számára az étel. Ha megtanulja, hogy mindig van amikor csak kell neki, aki megszokja és annyit eszik amennyit szükséges, nem fogja, nem kell túlbiztosítania magát.

Nos, a jutalomfalatok....a változatosság kedvéért kap nyers csirkemájat, vagy ami épp van otthon. Néha egy kevés tejet, vagy egy nyalintásnyi tejfölt ha pont használom a konyhában és a macska is ott van. Kíváncsi, kívánós, ha dolgozom a konyhában mindent megnézne, megszagolna, aztán ha megmutatom eldönti hogy kell-e neki vagy sem. Elég gyakran előfordul, ha épp evés után van, ilyenkor a legfinomabb falatokat sem kéri....jóllakottan nem eszik már.

2012. márc. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is megpróbáltam a fit+fun jutalomfalat rudat, de nem nagyon jött be a macseknak. Száraztáp mindig van előtte, abból szokott ropogtatni, ha éhes. Amúgy a tápért se rajong túlzottan, inkább a különböző házi maradékokat szereti. A burgonyát, rizset a legjobban.
2012. márc. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen,csak az a baj,hogy az én cicám addig eszik,amíg kaját lát,így nem szabad egyszerre sokat adni neki.
2012. márc. 12. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!