Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen játéka van a cicádnak?

Milyen játéka van a cicádnak?

Figyelt kérdés

Egyik cicám csakis kisautót hajlandó tologatni.

A másik a kaparófáról lelógó pomponokat boxolja.

Más nem kell nekik.


2010. jan. 31. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyémek a pingponglabdákat imádják, mert az könnyen gurul, és nagyokat pattog az előszoba kövezetén. Fergetegeset játszanak vele. Vásároltam egy időben mindenféle macskajátékot is (felhúzható egeret, rugón mozgó szőrpamacsot, tüskés gumilabdát stb.), de rá se tojnak. Megszagolgatták és otthagyták.
2010. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én macskám megőrül a banánhéjtól, órákig képes vele fel-alá rohangálni, feldobálja, elkapja! Szerintem cicafüggő, hogy melyik mit szeret. Az egyik ismerősöm cicájának a kedvence pl. egy botra kötözött tollcsomó.
2010. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az enyém mindent szeret,amit kergetni,gurítani lehet és közben még zajt is csap,például csörgő labda,pingpong labda,dió.

Legjobban a frissen felmosot linóleumon szeret labdázni,mert közben jó nagyokat csúszkálhat.

2010. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyémek is szeretik a felmosást, a mopot is levadásszák utána meg lefekszenek a vizes járólapra meg futkároznak rajta amitől persze megcsúsznak, kisodródnak :D A cipőfelvétel sem könnyű,akkor meg a cipőfűzőt támadják meg :D Ők is szeretik a pingponglabdát,meg WC-papír gurigából szoktam nekik karikákat levágni és a kóláskupak is nagyon bejön főleg egy kis madzagon huzigatva. 2 kicsi és 8 nagy cicám van, 4 nagy kivételével mind játszik, aki nem az meg már vagy öreg, vagy beteges.
2010. jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én cicámnak kb 8 labdája van.Mindenféle:szivacsos,csörgős,világítós stb.

De ami a legviccesebb,szatyormániás.Belebújik a szatyorba és zörgeti,annyira aranyos.A párom múltkor összegyúrt 2 tescos szatyrot és befőttesgumival összefogta,olyan,mint egy szatyorlabda.Na hát ez a kedvence,eldobjuk és nyargal utána,hozza-viszi a szájában.Nagyon édes. :)

2010. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 macsekom van, fiú-lány, bármivel képesek játszani, legyen az egy toll, amit éppen talál az asztalon, vagy egy papírgalacsin.:)
2010. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszm cicámnak van annyi játéka mint egy gyereknek. Felhúzható egér, csörgő labda, horgászbot (egérrel a végén), plüss állatkák, lógo cuccosok a szobában, és tollas játék a kiállításra. és persze otthonra is ^^
2010. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia, nalunk hivatalos cicajatenak van kikialtva egy tuzpiros gumilabda. Na az az abszolut kedvenc, de szeretik meg a kotott kisegeret es alkalmankent a plussallatokat is.
2010. febr. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!