Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az álatkínzás ha megverem a...

Az álatkínzás ha megverem a macskát ha roszat csinál?

Figyelt kérdés
nem ütök nagyot csak rácaspok a fenekére ha felmegy az ágyra vagy az aztalra.
2012. márc. 11. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Ne üsd a macskát, óvatosan koppints az orrára egy helyesírási szótárral.
2012. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem állatkínzás. Jelölj ki egy-két tárgyat, amivel a fenekére csapsz, ha rosszat csinál. Én is így csinálom, és mindent megtanul. Elég egyszer megverni egy adott tárggyal, és utána már csak meglengeted, ha rosszat csinál, már tudni fogja, hogy nem szabad. Nagyon fontos, hogy nem szabad nagyot ütni, és soha ne üsd a kezeddel, mert azzal simogatod, és akkor félni fog a kezedtől, és elvadul. Remélem, h segítettem.
2012. márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
77%
Szerintem jobb hanggal "fegyelmezni". Tapsolok neki vagy "siccelek", akkor leugrik az asztalról. (Az ágyon szabad neki.:))
2012. márc. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Soha ne kézzel fegyelmezd. Egy összetekert újság elég, egy idő után, ha meghallja a csörgést, már inal tovább.
2012. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Az a gond hogy nem csak hogy nem szerencsés az ilyen módszer de macskáknál még csak nem is hatékony. Mert megvan a magához való esze, tudni fogja hogy nem szabad csinálnia valamit és ha rajtakapod spurizni fog mert tudja hogy kikap érte, de a hátad mögött sajna akkor is fel fog menni az asztalra, ágyra, ha megfeszülsz is.
2012. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Én még soha nem ütöttem meg a macskámat, valószínűleg nem is fogom. A tapsolás eddig bejött.
2012. márc. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Virag spriccelo ;) Jobb, mint a veres, nem mintha megtanulna mit nem szabad!!! Ill. tudja, de mivel macska, csak azertis csinalja!:) Ha mar kivagyok, h mindig felmegy az asztalra, akkor otthagyom neki a spricnit, es egy darabig elkeruli. Meg az is bevalt, hogy nem hagyunk "neki" az asztalon kajat. Semmit! De hat a kilatas onnan jobb, igy egyszer-egyszer igy is felmegy.


Az agy nalunk sem tabu, onnan nem tudom hogy lehetne leszoktatni. Max ha becsukod az ajtot.

2012. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Fadi válasza:
62%
ez állatkinzás!!!! NE CSAPJ A KEZEDDEL! ha felmegy az asztalra, akkor egy határozott, de finom mozdulattal told egy kicsit arrébb, és mérgesen mondd, hogy "NEM"!
2012. ápr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

Kedves utolsó! Az nem jön be :D

Nyáron én vízipisztollyal csináltam, ha felment az asztalra. A hasára egyet, aztán szalad le az asztalról.

Persze egy kis ütés az újsággal nem árt neki. :D

2012. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: te mekkora egy forma vagy! :D

Egyébként az enyémre soha nem emeltem kezet, bármit megtehet, azt csinál amit akar. :D

De a "nem ütök nagyot csak rácaspok a fenekére" az még nem megverés, ne ezt a szót használd.

2012. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!