Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elnevezhetem így a cicáimat?

Elnevezhetem így a cicáimat?

Figyelt kérdés

tudom ostoba kérdés hisz az én macskám az én döntésem a neve de nem tudom... van 3 kis foltos cirmákos cica azaz fehér és foltokban cirmákos szóval értitek.. a 3 közül 2 fiú 1 lány a lányban vannak vöröses pöttyök


ezeket gondoltam névnek:


a lánynak: Nibiru azt ne kérdezzétek miért pont ez magam sem tudom de illik rá:)


a nagyobb foltokban lévő cirmákos fiúnak: Álmos egyrészt mert folyton alszik másrész meg nem szeretem a hét törpét szóval szundi kizárva!


a kicsikét foltos fiúnak: Hollandi ezt se kérdezzétek hogy pattant ki az agyamból de anyu folyton azt mondta rájuk bolyong mint a bolygó hollandi.. mondjuk nem tudom mi köze annak a bolyongáshoz de mind1 ez a cica bolyong folyton az meg hogy Bolygó Hollandi túl hosszú név lenne:)


nyugodtan írjátok hogy pihent agyú vagyok mert nem tagadom! az vagyok!:)


2009. jún. 10. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
aranyos nevek én nagyon jók!amúgy pedig szíved joga hogy mi a neve a cicáidnak:)
2009. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Szerintem aranyos:)
2009. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
62%

mivel a macskáknak nem fontos hogy rövid érthető nevük legyen(mivel úgysem hallgatnak rá,nem úgy mint a kutyák), azt adsz nekik amit szeretnél... személy szerint én nem hívnám így őket de ha neked tetszik akkor nyugodtan!

az én macskáimat úgy hívják, hogy Bonnie és Clyde... :D

2009. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat:)
2009. jún. 10. 19:13
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedbe úgy nevezném ez, hogy Bolygó Hollandi:)

a Bolygó lenne a vezetékneve. az egyik régi cicámnak az volt a teljes neve, hogy Tarka Zoé Józsa. Józsinak szólítottuk:)

2009. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
értem:) csak az a baj hogy szerintem butaság vezetéknevet adni egy cicának... ne vedd sértésnek de szerintem.. hát... nekem ez fura lenne! de azért köszi a tippet!
2009. jún. 10. 19:21
 7/13 anonim ***** válasza:

Tényleg nem hallgatnak a macskák a nevükre. (A mienkkel szoktunk is úgy szórakozni, hogy mindenféle néven hívtuk -csak a hangsúlyra ügyeltünk-, és jött.)


Jók a nevek!

2009. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jók! Nekem nagyon tetszenek az ilyen egyedi nevek! Pihent agyú lennél? Akkor ezt hallgasd: Panchita Lopez , igen ez az én macseszom neve. Nincs több hozzáfűzni valóm!:D
2009. jún. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én macskáim: Mátrix, Zafír , Eddi nekem tetsenek a nevek amiket kitaláltál, kreatív:-)
2009. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2009. jún. 11. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!