Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ha a szomszédunk...

Mit csináljak ha a szomszédunk hurkokat rak ki hogy megölje a cicáimat?

Figyelt kérdés
A szomszédunk egy boszorkány és utálja a macskákat mert szerinte kieszik az aranyhalakat a kerti tavából. Ezért évek óta hurkokat rak ki és valami "véletlen" folytán mindig eltűnnek a cicáim. Már vagy 50-et vágtunk le a hurkokból de az összes kiscicámat elkapja. Már nem merek cicát hozni haza(pedig nekünk mindig sok volt) mert félek hogy megöli. Beszélni meg nem lehet vele mert mindent tagad meg hogy a másik szomszéd volt. Pedig mindig csak az ő oldaláról vannak a hurkok. A másik szomszédom imádja az állatokat és ő soha nem tenne ilyet. Ti mit tennétek?
2010. márc. 22. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ne engedd ki a cicákat a kertbe, csak ha te is ott vagy. Vagy tegyétek a közös kerítést olyanná, hogy a macskák ne tudjanak átmászni rajta (pl egy sima, ferde "palásttal", amiben nem tud megkapaszkodni.
2010. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az öregasszony nyakára raknék hurkot...
2010. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyomd fel az illetékes hatóságoknál, és keresd meg a helyi állatvédő szervet. Ez utóbbi igen meg tudja keseríteni a vénasszony életét. Emellett vagyoni és nem vagyoni kárra is perelném. Csak, hogy megtanulja, hogy hol a helye.

A macskának az a dolga, hogy vadásszon. Ha a csirkéit enné meg, akkor sem lenne jogos a cselekedete, igaz kártérítésre akkor is kötelezhetne. De ő mit tesz azért, hogy az aranyhalak megmaradjanak?

2010. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

rohadt vén szatyor. -.- szánalom eza sok barom. mi lenne ha őt akasztanák fel? akkor ugyanezt mondaná?

amúgy egyetértek az elsővel. vagy ne engedd ki, avgy akkor ha ott vagy.

2010. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tilos!!!hurkot kirakni!Jelentsd csak fel nyugodtan.Én volt,hogy a polgármesteri hivatalba mentem ez ügyben.
2010. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

húúú de utálom az ilyeneket

jelentsd fel az állatvédőknél

én is a nyakára tennék hurkot annak vén szatyornak

2010. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy tegyen inkább védőhálót, (vagy mit) a tavára hogy a cicák ne férjenek hozzá...
2010. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Jelentsd először is a jegyzőnél és a rendőrségen. Másrészről én már rég megijesztgettem volna, de úgy hogy minden ilyentől elmenjen a kedve. Nem riadnék vissza semmitől,ezek csak ebből értenek.
2010. márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelents fol! Csak hogy megertse, van ebben a kedves orszagban olyan, hogy allatvedelmi torveny... Amugy, minnel feltunobben szepen kezdjel el fenykepeket csinalni, es ha visong, kozold, hogy minden szava fel lesz veve mint bizonyitek...
2010. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor látsz egy hurkot, azonnal jelentsd fel. Feltűnésmentesen, hogy mire kiérnek, ne szedje le a hurkot.
2010. márc. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!