Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macska lábnál alszik, az...

Ha a macska lábnál alszik, az ugyanúgy megalázkodást jelent mint a kutyánál?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem. A macskák a kényelmet keresik, általában a kölykök a párnán szeretnek aludni, az idősebb macskák lábnál. Nekem 5 éves cicám van ő rendszeresen változtatja a helyét, hol a párnán fekszik, hol a hasamnál. Lényeg, hogy soha nem háttal nekem, ha én megfordulok, ő már ugrik is át a másik oldalra a hasamhoz.
2012. márc. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 /Anita_'94/ ***** válasza:
77%
Nem tudom, mit jelenthet, de az enyém soha nem alszik a lábamnál. Egész pici kora óta a párnámon, vagy rajtam alszik.
2012. márc. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
A macskák nem alázkodnak meg és nem ismerik az alá-fölérendeltségi viszonyt.
2012. márc. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bármit is jelent.

Az én cicám (egy éves nőstény), ha meleg van, akkor a lábamnál alszik, ha hűvösebb, akkor a hasamhoz, vagy hátamhoz simulva. De ha véletlenül a hátamon fekszem (nagyon-nagyon ritkán), akkor a hasamon gömbölyödik össze :)

2012. márc. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Azért alszik ott, mert ott valószínű több helye van és jobban ki tud terülni, amúgy örülj neki h megengedi, h az ő ágyában aludj ;)
2012. márc. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Tibi papa válasza:
11%
A kutya nem azért alszik a lábadnál mert megalázkodik, hanem azért, mert MEGBÍZIK benned! Másrészt a kutya melegít, a macska hőt von el, tehát oda fekszik ahol a legtöbb hőt el tudja vonni Tőled. Energetikai szempontból pedig pl. egy üres szobába oda kell tenni az ágyat ahová a kutya fekszik, amit a macska választ az NEKED nem jó.
2012. márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
82%
A macska elvonja a hőt???Én meg pont ágymelegitőnek "használom" őket.:)
2012. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
44%
Tibi papa, ekkora hülyeséget még nem hallottam. Te biztosan kutyás vagy, ugye? A macska azért, mert imádja a meleget, nem jelenti azt hogy hőt von el az embertől. A kutya meg biztos azért van, hogy radiátorként funkcionáljon igaz? Direkt kihűl, hogy neked jó legyen. Pffff......
2012. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 ROUGE77 válasza:
43%

Az utolsó két kommenten jót nevettem:Dkb olyan volt mint amikor apám azt mondta a macska szereti a káros sugárzást és ahol jól érzimagát ott az van xd igazábol azért van az hogy a macska mindig ellentétes helyet szeret mint a kutya,mert nem akar egy irányban feküdni a kutyával..

Szerintem is a kényelem miatt fekszik a lábhoz.

Az enyém őssze vissza szokott,van hogy teljesen odabújik hozzám mikor oldalra fekszek és a fejét avállamra hajta :D

Egyébként soha nem érzékeltem olyasmit hogy elvonná tőlem a hőt,éppen ellenkezőleg,ha fázok jobban esik dajkálni őt.

Ez éppen olyan megnyilvánulás volt mint az a régi babona miszerint a macska elszívja a kisgyermek elől az összes levegőt xdxdxdz Komolyan mondom nevetségesxd

2012. márc. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Kegyes Attila ***** válasza:
32%

Ha a macska lábnál alszik, az két dolgot jelenthet:


1. Fáradt

2. Nem alszik, csak elájult a lábszagtól!

2012. márc. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!