Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Purina ONE macskaeledel...

A Purina ONE macskaeledel minőségi táp?

Figyelt kérdés
jobb mint a whiskas? mert az én macskáim azt nem naon szeretik...télleg a purinás termékek a legjobbak?
2009. jún. 11. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
A Purina nem prémium-kategória, de a Whiskasnál jobb.
2009. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan középkategóriás. A tescosnál és ilyeneknél jobb, de van ennél jobb (és persze drágább) is.


Ha a whiskas helyett szeretnéd ezt venni akkor az jó, ez is van olyan jó, sőt még talán jobb is. Nyugodtan megveheted.

2009. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

1. whiskasnál biztos jobb

2.van benne gabona és mennyi a hús? ha van gabona benne, akkor szerintem nem olyan jó a macskának, főleg ha kevés a hús %-a is...

2009. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát sajnos drágábbat nem tudok venni, 8 macskánk van, és még ott vannak a kutyák.

azért megnyugodtam, hogy normális tápot kapnak...

2009. jún. 11. 22:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ha így áll a helyzet, hogy 8 cicu van, akkor szerintem nyugodtan maradhatsz a purinánál az anyagi megfontolások miatt, bár néha adhatsz nekik egy kis nyers csirkemájat vagy csirkehúst.
2009. jún. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Én minőségire szavaztam volna de ha azt mondjátok,hogy nem akkor ok:D

Az én cicáim olcsó tápot kaptam,de úgy csinni,hogy vettünk szaftosat és szárazat is,és ezt a kettőt kevertük a házival.

Azért csináltuk így mert a háziban amit kifejezetten nekik csináltunk több a tápanyag mint a tápokban.Van egy oldal,múltkor láttam ahol macska receptek vannak.Ha lesz új cicám(már 4 éve nincs),akkor olyanokat is fogok neki csinni:)

2009. jún. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rossz táp, én ezt etetek a macskámmal. Nézd meg az összetevők listáját, hús alapú, nem gabona. Meg is lepődtem, mikor először megnéztem. Ez az első táp a minden boltban kaphatóak közül, aminek egész jó a minősége.
2009. jún. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem kicsit minőségi is legalábbis az ára! A macskáimnak ugyanolyan mint a Whiskas csak drágább. Az biztos, hogy nem ezek a égjobbak, hannem a Hills, Royal Canin stb.
2009. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát az én cicáim kinem állahtják a whiscast...

sztem maradok a ONE-nál

2009. jún. 12. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!